Video Foto Galeri Yazarlar
21.8.2017 - Pazartesi

FETÖ MAĞDURU RAMAZAN SÖYLER'İN AİLESİ YETKİLİLERE SESLENDİ

Okunma: 3812
GÜNDEM 8 Mart 2017 18:37
Videoyu Aç FETÖ MAĞDURU RAMAZAN SÖYLER'İN AİLESİ YETKİLİLERE SESLENDİ

FETÖ’cülerin “Vasat Terör Örgütüne üye olmak” suçlaması ile kumpas kurup tutukladıkları Ramazan Söylerin yakınları yetkililerin harekete geçmelerini talep etti.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün kumpasları sonucu cezaevinde tutuklu bulunan Ramazan Söyler, Adıyaman Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği dilekçe ile hakkında hükmün bozulmasını istedi.

Hakkında verilen şaibeli kararlar nedeniyle kendisine açılan ve onama kararın bozulmasını talep eden Söyler, “Halihazırda cezamın infaz aşamasında olması nazara alındığında kanun yararına bozma yoluna gidilmesi talebimin kabulüne; infazın durdurulması tahliyeme karar verilmesini arz ve talep ederim” dedi.

Talebin karşılıksız çıkması sebebiyle sitemize ulaşan Ramazan Söyler'in abisinin vermiş olduğu bilgide; '' Bizler mağdurun yakınları olarak, BİMER (Başbakanlık İletişim Merkezi) durum hakkında itirazda bulunduk. İtirazımız dilekçe olarak Yargıtay'a gönderilmiş olup malesef bu talebin mağdurdan yapılması gerektiği cevabını aldık. Halbuki bu talep ilk başta mağdur tarafından zaten yapılmış ve bir sonuç çıkmamıştı. Bizler yakınları olarak yetkili kurumların biran önce harekete geçip kararın tekrar gözden geçirilip hükmün kaldırılmasını talep etmekteyiz.'' dedi.

Günümüzde bu ülkede binlerce müslümana kumpaslar düzenleyen ve mağdur eden FETÖ örgütünün gerçekten devletin kademelerinden çıkarılmasına inanmamız için,  gelin artık bu mağduriyetlere bir on verin. Yetkililer halen zindanlarda bu mağduriyetleri yaşayan müslümanlara karşı sessiz kalmayı değil, biran önce söz konusu mağduriyetlerin giderilmesi ve Ramazan Söyler gibi kumpas'a mağdur kalmış kişiler için harekete geçilmesi gerekmektedir.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | uçak bileti | mobil uygulama | Kek kalıpları |