Video Foto Galeri Yazarlar
25.3.2019 - Pazartesi

“Sizi Ğuta’da Melhemei Kübra İle Müjdeliyorum”

Okunma: 6473
20 Ekim 2015 22:43
Videoyu Aç “Sizi Ğuta’da Melhemei Kübra İle Müjdeliyorum”

Avustralyalı Dini Lider İsmail El Vehve Rusya’nın Suriye işgalini değerlendiren bir konuşma yaptı. Vehve, açık havada gerçekleştirilen toplantıda yer alan katılımcılara seslendi.

Ebu Enes adıyla da bilinen İsmail El Vehve, Suriye’de Melhemei Kübranın yaklaştığını söyledi. Avustralyalı din adamı şunları söyledi:

“Rus ayısı bugün Suriye’ye geliyor. Mücrim Putin, Çar Büyük Katerinanın sözlerini hatırlayarak Kaysere varis olmuş, atalarının şanını diriltmeyi hayal ediyor; O, 19. yüzyılda şöyle demişti: “Rusya’daki evimin anahtarı Suriye’dedir.”

Bugün Putin, Katerinanın ve Komünizmin başaramadığının gerçekleşeceğini düşünüyor. Fakat Putin, Brezhnev’in karşılaştığı gibi bir sürprizle karşılaşacak.

Tıpkı Afganistan’ın Komünizme mezar olduğu gibi, kendisinden başka ilah olmayan Allah’a yemin olsun ki Suriye de kayserlere, hayallerine ve tüm Batılı kafirlere mezar olacak.

Putin, tarih yazmak istiyor fakat ona bunun gerçekleşmeyeceğini söylüyoruz. Eğer Amerika, Avrupa, Putin, Çin, Tahranın ücretli askerleri ve diğerleri Suriye’de İslam’a karşı bir savaşa hazırlanıyorsa sizi Ğuta’da gerçekleşecek Melhemei Kübra ile müjdeliyorum.

Bu savaş akide ve imanın çevresinde dönüyor. Bizimle müzakere etmeye çalışıyorlar. Diyorlar ki: Ya bizim laikliğimize, kapitalizmimize ve demokrasimize katılırsınız yada ölürsünüz.

Biz de onlara diyoruz ki: Allahın izniyle biz bayrağımızı yükselteceğiz, biz muzaffer olacağız ve insanlığı sizin şerrinizden, akidenizin, ideolojilerinizin ve zulmünüzün şerrinden kurtaracağız.

İnsanlığı kurtaranlar biz olacağız Allahın izniyle.”

Kaynak : infocenter.media

Haber var islah eder, haber var ifsad eder