Video Foto Galeri Yazarlar
18.8.2019 - Pazar

2019’un Modası Pırlanta Halka Küpeler

Okunma: 120
Tanitim yazıları 31 Temmuz 2019 13:58
Videoyu Aç 2019’un Modası Pırlanta Halka Küpeler

Vazgeçilmez aksesuarlardan biri de küpedir. Küpeler; ucuz olması ile ünlenerek süreli kullanılan ve asla eksik edilmeyen bir aksesuar haline gelmiştir.

KahveKitap
Ancak pırlanta halka küpe modellerine bakıldığı zaman pekte öyle görünmeyebiliyor. Dövizde görülen artış nedeni ile yükselen pırlanta fiyatları, alım gücünde oldukça olumsuzluk çıkarmaktadır. Bu yüzden pırlanta halka küpeler ve diğer ürünler için bakacağınız tek adres Emel Pırlanta olmalıdır. Emel Pırlanta, mücevher ihracatında 3. Sırada olmasının yanı sıra her üründe orijinallik garantisi olan HRD Sertifikası göndermektedir. Bu sertifikanın uluslararası geçerliliği olmakla beraber ücretsiz olarak temin edilmektedir.


 

Pırlanta Halk Küpeler Yarı Fiyatına

Pırlanta halka küpeler günlük kullanım için en ideal seçim olacaktır. Özellikle yaz aylarında oluşan sıcaklar ve nem insanları oldukça yorarken, pırlanta küpeler arasında olan halka küpe modellerinin verdiği rahatlık tartışılamaz. Yarım tur halinde özenle işlenmiş pırlantalar ve gümüş rengi, gözleri üzerinize çekmek için yeterli olacaktır. Ayrıca bakıldığında sadece gümüş değil rose gold rengi de oldukça şık durmaktadır. Pırlanta halka küpe modellerinde dilerseniz tek şerit halinde değil çift şerit olarak iki taraflı işlenmiş pırlantaları da satın alabilirsiniz.

HRD Sertifikası ile Küpeler Güvende

Son zamanlarda artan pırlanta fiyatlarından yararlanmak isteyen dolandırıcılar, sahte pırlantaları orijinal gibi lanse ederek satış yapmaktadır. Aynı parayı ve hatta daha fazlasını ödeyen müşteriler ise belirli bir süre sonra sahteliğini anlamaktadır. Belçika’nın Antwerp şehrinde bulunan HRD Antwerp firması, donanımlı kadrosu ile pırlantaların orijinalliğini kontrol etmektedir. Eğer bu test sonucunda ürün orijinal çıkar ise HRD Antwerp Sertifikası verilmektedir. Emel Pırlanta üzerinden yapacağınız pırlanta halka küpe ve diğer alışverişlerin tamamına bu sertifika tarafınıza iletilmektedir. Bu sayede ödediğiniz ücret güvence altında olurken içiniz rahat etmektedir.


 

Haber var islah eder, haber var ifsad eder