Video Foto Galeri Yazarlar
21.7.2019 - Pazar

28 Şubat Mağduriyetleri için Bu Akşam Tekrar Twitterdeyiz

Okunma: 987
ÖZEL HABER 29 Ocak 2018 16:17
Videoyu Aç 28 Şubat Mağduriyetleri için Bu Akşam Tekrar Twitterdeyiz

Zindandaki 28 Şubat Mağdurları için bu akşam saat 19:00'de Yeniden #BuSon28ŞubatOlsun etiketinde Twitter'de buluşuyoruz.

KahveKitap
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Medya üzerinde başlatılan #BuSon28ŞubatOlsun kampanyasını destekliyor ve her Pazartesi-Cuma akşamı twitter'de buluşuyoruz.

28 Şubat mağduriyetlerinin konuşulduğu, bu mağduriyetlerin giderilmesinin arzu edildiği bu Şubat #BuSon28ŞubatOlsun diyoruz. Kamuoyunun üzerinde durduğu '28 Şubat Mağduriyetleri'nin giderilmesi adına Değerli Alim Şahımerdan Hoca'dan, Bolu F Tipindeki 28 Şubat mağdurları Ali Acar, Cemil Şahin, Ethem Köylü, İsmail Uysal, Salih Baytap, Turan Bartın ve Tamer Aslan'a 20 yıldır cezaevinde bulunan Cihat Özbolat'a ve medya'da sıkça isimleri gündeme gelen 'Zindan Gülleri ve Yusufiler olarak anılan Hizbullah tutukluları'na kadar herkesin serbest kalmasını talep ediyoruz. Annesini geçtiğimiz günlerde kaybeden Zülküf Yüce için ve isimleri aklımıza gelmeyen ve suçsuz yere zindanlarda tutsak edilen herkes için sizleri twitter'e davet ediyoruz.

Unutmayalım ki birtanesi için alınacak karar emsal değer teşkil ederken, ayrı olarak değil, bir bütün olarak medya'da #BuSon28ŞubatOlsun diyebilmeliyiz.

Şubat ayına kadar gerçekleşecek program haftalık Pazartesi ve Cuma akşamları yapılacaktır. Şubat ayında ise Pazartesi-Carşamba-Cuma haftalık 3 gün olarak çalışmalar devam edecektir.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder