Video Foto Galeri Yazarlar
26.3.2019 - Salı

28 Şubat mağdurları için bu Akşam yine Twitter'de Buluşuyoruz

Okunma: 920
ÖZEL HABER 9 Nisan 2018 14:30
Videoyu Aç 28 Şubat mağdurları için bu Akşam yine Twitter'de Buluşuyoruz

Bu akşam saat 19:00'da 28 Şubat mağdurları için sizleri Twitter'e davet ediyoruz. ( Tag; #28SubatMağdurlarınaÖzgürlük)

28 Şubat mağduriyetlerinin yıllardan beri en fazla konu edilip, gündem edildiği bu günlerde 28 Şubat akşamına kadar zindanlardaki Müslümanların mağduriyetlerinin giderilmesi adına toplumun her kesimini Twitter'e davet ediyoruz.

20 Yılı aşkın süredir zindanlardaki mazlum insanların sesi olmak için, bizlere İslamiyet'i anlatan, öğreten Alim Şahımerdan Sarı Hoca için, ailelerinden ayrı kalan Bolu F Tipindeki 28 Şubat mağdurları Ali Acar, Cemil Şahin, Ethem Köylü, İsmail Uysal, Salih Baytap, Turan Bartın ve Tamer Aslan'a 20 yıldır cezaevinde bulunan Cihat Özbolat'a ve medya'da sıkça isimleri gündeme gelen 'Zindan Gülleri ve Yusufiler olarak anılan Hizbullah tutukluları'na kadar herkesin serbest kalması için herkesi bu akşam twitter'e davet ediyoruz.

Bizler şu tutuklu, bu tutuklu için değil mağdur durumdaki bütün tutsakların serbest bırakılması için, Allah (c.c) rızası için yapılacak çalışmaya hepinizi davet ediyoruz.

Tarih: 09.04.2018 - Pazartesi 19:00
Etiket; #28SubatMağdurlarınaÖzgürlük

Bu akşam yapılacak çalışma 19:00'da başlayacak olup tag değişimi v.s konular için @hikmetsever77 hesabı takip edebilirsiniz...
Kaynak : ISLAHHABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder