Video Foto Galeri Yazarlar
22.9.2017 - Cuma

ABD Rusya İttifakı - Abdullah Muhaysini

Okunma: 3789
ÖZEL HABER 28 Eylül 2016 20:53
Videoyu Aç ABD Rusya İttifakı - Abdullah Muhaysini

Kerry ve Lavrov'un anlaşması ve ateşkesi kabul etmeyen gruplar hakkındaki yorumunuz nedir?

HABER MERKEZİ / ISLAH HABER


Kerry ve Lavrov'un anlaşması ve ateşkesi kabul etmeyen gruplar hakkındaki yorumunuz nedir?

Bu sadece Kerry ve Lavrov'un bir adimi değil. Grupları ayırmaya çalışsan herkesin adimi, birleşmeyi durduran herkesin adimi, tüm hain ve kösteklerin adımı, grupların birleşmesin 1000 mazeret ve soru bulanların adimi, tekfir kılıcını istisnasız tüm gruplara sallayanların adımıdır. ÖSO şöyledir, ÖSO haindir, ÖSO böyledir. ÖSO'nun sonu "Sahve" olmaktır ... gibi ne kadar çok konuşan gördük. Ta sonuna kadar konuşuyor sanki ona gaip bildiriliyor ve hükümler veriliyor da konuşuyor.

ABD ve Rusya'dan bu açıklama geldi. Ateşkesi koydular ve gruplara dediler ki sizin ateşkese uymanız gerekir ve sizin Şam Fethi Cephesi'nden uzak durmanız lazım. Kararı alan kim ABD ve Rusya. Gel ÖSO sen ŞFC'den ayrıl biz onu vuracağız.

Bu konudaki görüşünüz nedir ey Şeyh?

Tabi ki safları ayırmaya çalışıyorlar ve beklenilen birleşmeden korkuyorlar. İnsanlar grupların ne yapacağını merak ediyordu. 30’dan fazla grup bunu reddetti. İslami ve ÖSO gruplar toplu bildiri yayınlayarak açıkça Kerry ve Lavrov'a diyoruz ki cihat ve toprak kardeşliği bizi birleştirmektedir. Sizin sayı ve kuvvetiniz bizi korkutmamaktadır dediler. Reddettiler ve dediler ki biz ŞFC'nin vurulmasını kabul etmiyoruz.

Ateşkesi kabul etmeyeceğiz. Bu şerefli bir duruştur. Caddelerde "Hepimiz Şam Fethi Cephesiyiz" denildi. Ben bu duruşu tebrik ediyorum. ÖSO kardeşlerimize Allah razı olsun diyorum. Bu duruşunuza sahip çıkın. Sizin birliğinizi koruduğunuz sürece düşmanlarınız size zarar veremez Allah'ın izniyle.

Allah'tan bu adımı birleşmeye giden bir basamak derece yapmasını istiyorum. ,İnsanlar bana sürekli soruyor. Bu birleşme sadece İslâmi grupları mi kapsayacak? Hayır. Bizim beklediğimiz birleşme istisnasız tüm grupları kapsıyor. Yanlış anlamayın "istisnasız" Allah tamamına erdirsin.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |