Video Foto Galeri Yazarlar
26.9.2017 - Salı

ABDULLAH MUHAYSİNİ GAZETECİLERE SESLENDİ

Okunma: 5229
SURİYE 5 Nisan 2017 20:21
Videoyu Aç ABDULLAH MUHAYSİNİ GAZETECİLERE SESLENDİ

Abdullah Muhaysini: GAZETECİLERİN KABULU MESELESİ hakkında açıklamalarda bulundu.

Abdullah Muhaysini: GAZETECİLERİN KABULU MESELESİ

Rejim ve onu destekleyenlerin suçlarına tanık olmaları ve onları ifşa etmeleri için gazetecileri kabul etme meselesinde konuşmalar çoğaldı.

Doğrusu bu iş rejimi caydırmayacaktır. Ama Allahu Teala’nın buyurduğu gibi “Suçlu-günahkârların yolu apaçık ortaya çıksın diye” [ENAM-55]

Kuşku içinde olan herkese hakikati beyan etmek içindir. Keza hakikatler, dünyadaki vicdan sahiplerini de harekete geçirebilir.

Unutmayalım ki Mekke döneminde Rasululah s.a.v'e uygulanan ambargoyu kıranlar, Kureyş kafirlerinden birkaç tanesiydi. Sonra bizler mücahidler olarak ehlimizden sıkıntıları azaltmaya sebep olan her şeyi yapmak için Allah’a söz verdik.

Ahraruş Şam, Tahriruş Şam Heyeti, Ecnaduş Şam başta olmak üzere dünyadaki bütün gazetecilerin girişleri için açıkça 3 çağrıda bulunuldu:

1-) Mühendis Ebu Cabir’in konuşmasında yer alan medya kuruluşları ve bağımsız gazetecilere mesaj: “Olay sahasındaki durumun gerçekliğini görmek için özgürleştirilmiş bölgeleri ziyarete gelin.”

2-) Bizim hakkımızda duyduklarınızla yetinmeyin. Bizden duyun.

3-) Görüntüyü çarpıtmadan olduğu gibi naklediniz. Rejimin ve onu destekleyenlerin halkımıza karşı her gün işlediği suçları belgeleyin.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |