Video Foto Galeri Yazarlar
25.6.2019 - Salı

Adana Seyhan'da başörtülü kadınlara alçak saldırı

Okunma: 4036
GÜNDEM 30 Mart 2019 00:21
Videoyu Aç Adana Seyhan'da başörtülü kadınlara alçak saldırı

Adana Seyhan'da 2 genç bayan, yolda yürürken bir kadının önce sözlü tacizine ardından fiziki saldırısına maruz kaldı. Esnaf tarafından zor zapt edilen saldırgan kadın, tesettürlü bayanlara sözlü tacizini sürdürmeye devam etti.

Başörtüsü ve İslam dinine saldırılara bir yenisi daha eklendi. 27 Mart Çarşamba günü Adana Seyhan'da başörtülü iki genç bayana çirkin bir saldırı yapıldı.
Yolda yürürken yanlarından geçen bir kadın tarafından sözlü saldıraya maruz kalan başörtülü bayanlar, ardından fiziki saldıraya uğradı. Güvenlik kameralarının an be an kaydettiği o anlar adeta kan donduruyor.
Esnafın araya girerek uzaklaştırmaya çalıştığı saldırgan kadın, hızını alamayarak başörtülü bayanlara defalarca kez fiziki saldırada bulunmak için girişimde bulundu.

İki genç bayan yaşadığı saldırının şokunu etraftakilerin yardımlarına koşmasıyla atlattı. Saldırgan kadının genç bayanların örtülerine yaptığı saldırı kamuoyu tarafından esefle kınandı. İşte izleyenlerin kanını donduran o anlar.Başörtülülere nefret kusan Bülent Kökoğlu gözaltında

Kaynak : ahaber

Haber var islah eder, haber var ifsad eder