Video Foto Galeri Yazarlar
26.9.2017 - Salı

Ahrar-uş Şam Genel Emiri Abu Ammar: Şam Bizim Olacak

Okunma: 9454
SURİYE 1 Aralık 2016 15:54
Videoyu Aç Ahrar-uş Şam Genel Emiri Abu Ammar: Şam Bizim Olacak

Abu Ammar göreve geldikten sonra ilkez açıklamalarda bulundu ve önemli mesajlar verdi.

ISLAH HABER / HABER MERKEZİ

Ahrar-uş Şam Genel Emiri Abu Ammar'ın açıklamalarını siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

Surye direnişinin başarsı ve birlğmiz için bütün gurupların aynı safta olması lazım,bunun için Biz bütün guruplara el uzatacağız.

Direnişimzin sağlklı davam etmesi için diğer guruplarla aramzda ortak şura oluşturmak,adaletle ve İslam menheci üzere hereket etmeliyiz.

Bugün Kutlu devrimimiz zor günler geçiyor. Düşmanlarımızın sayısı saymakla bitmez,üstelik Suriye direnişine destek her gün azalıyor..

Bütün bunlara rağmen biz ilk gün olduğu gibi umudumuzu Allaha bağladık.Yalnız yeterince birlik olamadğımız için bu gerilemeler yaşanıyor, dolaysıyla bizim, Suriye
direnişinin sahada gerilemesi mazlum ve mağdur halkımıza tarifi imkansız acılar yaşatıyor..

Allaha Ahd ediyoruz, Halkmzın hizmetinde bulunacağz ve üstlendğimiz misyonun hakkını vereceğiz, Biliyoruz Surye devrmi bütün gruplardan büyüktür

Surye devrmi ümmetin devrimidir dolayısıyla ümmetmiz, halkmız, sihalı güçlermiz bu devrime sahip çıkıp gerektği gibi yardım etmesi lazım.

Biz,ümmetmizle,Halkmızla ve askeri güçlerimizle birlik olup Suriye'yi yabancı işgalcilerden ve bu zalim rejimden kurtarmamız lazım.

Mücahitlermize ve Halep'teki halkımıza diyorum ki;yangınlara ve bu baskılara rağmen her zorluğun ardında bir kolaylık vardır, Suriye devrimimiz zayıflaya bilir ama bitmez, göreceksiniz, Suriye sokakları mücahitlerle dolacak ve inşallah Şam bizim olacaktır.

Tercüme Ahraruş Şam Türkçe Hesabı
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |