Video Foto Galeri Yazarlar
21.8.2019 - Çarşamba

AK Partili Başkanı: "Bize oy verdiğiniz için Allah size hesap sormayacak"

Okunma: 1499
GÜNDEM 4 Mart 2019 02:34
Videoyu Aç AK Partili Başkanı: "Bize oy verdiğiniz için Allah size hesap sormayacak"

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve aynı zamanda TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Şanlıurfa’da 31 Mart yerel seçim kampanyası için düzenlenen miting'de yaptığı konuşmada “Oyunuzu bize verirseniz, mahşerde Allah size hiçbir hesap sormayacak” dedi.

KahveKitap

AK Parti'nin 4 dönem iktidar olduğunu hatırlatarak halka teşekkür eden Kasım Gülpınar, "Ben de gönül rahatlığı ile söylüyorum ki yarın bir gün Allah'ın karşısına çıktığınız zaman, bize emaneti verdiğiniz için size hesap sormayacak." ifadelerini kullandı.

"Erdoğan'a oy vermek imanımızın gereğidir, hiç düşünmeye gerek yok" diyen AK Partili Kasım Gülpınar konuşmasının devamında "Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor, bu emir hepimiz için geçerli, sadece yöneticiler için değil, aynı zamanda halk için de geçerli. Halk emaneti nasıl verir? Sandığın başına gider, oyunu atar ve emanetini verir. Allah size bir emanet veriyorsa, bunun hesabını soracak demektir. Vicdan rahatlığıyla size diyorum ki, yarın inşallah mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, o emaneti bize verdiğinizden dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak. Allah sizi hesaba çekerken 'madem sen Kuran'ı biliyordun, emaneti kime verdin? gel bakalım buraya' diyecek" diye konuştu.

Kaynak : Euronews

Haber var islah eder, haber var ifsad eder