Video Foto Galeri Yazarlar
26.9.2017 - Salı

Alçakça ifadeler: İslam bir kanserdir, yok edilmelidir

Okunma: 4486
GÜNDEM 19 Kasım 2016 16:43
Videoyu Aç Alçakça ifadeler: İslam bir kanserdir, yok edilmelidir

Trump'un Ulusal Güvenlik Danışman Adayı : "İslam bir kanserdir, yok edilmelidir"

nymag.com haber sitesine göre, Çeşitli haber kaynaklarına göre Trump, Ulusal Güvenlik Danışmanlığı için emekli Üsteğmen General Michael T. Flynn'e teklifte bulundu. Flynn 33 senelik kariyeri boyunca Irak ve Afganistan gibi çoğu kadın ve çocuk olmak üzere Müslümanların katledildiği coğrafyalarda Savunma İstihbarat Teşkilatının baş görevlisi olarak görev yaptı.

Trump'un Flynn'i aday göstermesi altındaki sebebin de tam olarak bu noktaya dayandığı söyleniyor. Öyle ki Flynn, askeriyeden ayrıldıktan sonra sürekli İslam'a saldırdı, Rusya ile samimileşti ve Trump'un brifinglerinde otururken dahi  dış çıkarlar için lobi yaptı.

New York Times gazetesine göre, seçilmiş başkanı İslami militanlar ile ABD'nin "dünya savaşı"nda olduklarına ikna eden kişi de yine Flynn idi. Flynn : "İslam bir din üzerine kurulu siyasi bir ideolojidir" demiş ve ayrıca İslam'ı "kanser" olarak nitelemişti.

Trump ve Flynn,  Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'in Ukrayna'daki insan haklarını çiğneyen vahşi tavırlarına rağmen  ABD'nin "radikal İslam tehditini (!) ortadan kaldırmak için Rusya ile yakından çalışması gerektiğine inanıyor. Geçen sene Flynn Moskova'da bir konuşma yapmak üzere ücretlendirildi, Putin'in yanıbaşında oturarak RT televizyon kanalında bir galaya katıldı. Flynn, Kremlin finanslı medyalar ile CNN gibi ABD medya organizasyonları arasında bir fark görmediğini belirtti.

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |