Video Foto Galeri Yazarlar
21.1.2019 - Pazartesi

Banyas Katliamcısı Mihraç Ural Soçi Toplantısında!

Okunma: 2390
SURİYE 30 Ocak 2018 17:31
Videoyu Aç Banyas Katliamcısı Mihraç Ural Soçi Toplantısında!

Rusya'nın Soçi kentinde başlayan Suriye Ulusal Diyalog Konresi'nde PKK'nın Suriye uzantısı PYD yok ancak, Reyhanlı ve Banyas katliamlarının baş aktörü, THKP-C/Acilciler terör örgütünün kurucu lideri Mihraç Ural resmi katılımcı olarak orada...

NisaButikAdana

Suriye Ulusal Diyalog Kongre'si bin 500 kişilik katılımcı listesiyle bugün Rusya'nın Soçi kentinde 2,5 saatlik gecikmenin ardından başladı.

Suriyeli muhaliflerin Esed rejimi bayraklarına tepki göstererek temsiliyetlerini Türkiye'ye bırakma kararı almasıyla zirvenin iptalinin eşiğinden dönüldü.

RUSYA TERÖR ÖRGÜTÜ THKP-C LİDERİNİ AĞIRLADI

Çok sayıda ismin katıldığı Soçi Zirvesi'nde Reyhanlı ve Banyas katliamlarının baş faili Mihraç Ural'ın da resmi katılımcı olarak kongreye katıldığı ortaya çıktı.

Rusya'nın zirve gündeme geldiğinde ısrarla katılmasını istediği PYD terör örgütü Türkiye'nin net tavrı ve başlayan Zeytin Dalı Harekatı sonucu Soçi'ye gelememişti.

Ancak Rusya, PYD ile olmasa da Türkiye'de birçok eyleme imza atan başka bir terör örgütünün liderini Soçi'de ağırlıyor.

Çok sayıda ismin katıldığı Soçi Zirvesi'nde Reyhanlı ve Banyas katliamlarının baş faili ve THKP-C / Acilciler terör örgütü lidere Mihraç Ural'ın da resmi katılımcı olarak kongrede yer aldığı ortaya çıktı.
 


Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana