Video Foto Galeri Yazarlar
17.2.2019 - Pazar

Birr Yapım’dan ses getiren “Boş Verme! Düşün!” Videosu

Okunma: 3235
İSLAM DÜNYASI 7 Mayıs 2018 12:05
Videoyu Aç Birr Yapım’dan ses getiren “Boş Verme! Düşün!” Videosu

Birr Yapım, yayınladığı “Boş Verme! Düşün!” başlıklı yeni videosu sosyal medya'da dahil olmak üzere yaklaşan seçimler öncesi gündeme oturdu.

NisaButikAdana

Birr Yapım, yayınladığı “Boş Verme! Düşün!” başlıklı yeni videosunda insanları hayatın hakikati ve demokrasi fikri üzerinde düşünmeye davet ediyor.

Köklü Değişim Medya bünyesinde yer alan Birr Yapım, ses getiren videolarına bir yenisini daha ekledi. Birr Yapım, sosyal medyada dolaşan “Boş Ver, İnanma!” videosuna cevap niteliğinde hazırladığı “Boş Verme, Düşün!” videosuyla İslâm’ın, varlık nizamı kanunlarına bakışı ile insanlar üzerine hükmedilen beşeri nizamlara bakışı arasındaki farkı çarpıcı bir dille ifade etti.

“Boş Verme! Düşün!” videosunda Türkiye'nin en iyi youtuber'i iken şöhreti bırakıpta İslam'ı seçen Ekin Soyak'ta yer aldı. Ekin Soyak youtube'de milyonlarca abonesi bulunan hesaptan eski çekmiş olduğu videoları silerek, hayatını değiştirdiğini anlatmış ve Hizb-ut Tahrir bünyesinde artık İslamcı kimliği ile ön plana çıkmaya başlamıştı.

Birr yapım'ın gerçekleştirdiği  “Boş Verme! Düşün!” video'su sol medya haber kanalları tarafındanda manşete taşındı. Odatv sitesinde video'yu ''İslamcıysa Akp'ye oy verir'' diyorsanız yanılıyorsunuz başlığıyla manşetine taşıdı.

İşte o video:


Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana