Video Foto Galeri Yazarlar
22.2.2019 - Cuma

Ceyşul İzze komutanı; İhanetinizin bedelini ödeyeceksiniz!

Okunma: 5059
SURİYE 12 Temmuz 2018 13:30
Videoyu Aç Ceyşul İzze komutanı; İhanetinizin bedelini ödeyeceksiniz!

Ceyşul-İzze Komutanı İşgalci Rusya İle İttifak İmzalayanlara ateş püskürdü. ''Şehidlerin kanlarını niçin sattınız?” dedi.

NisaButikAdana

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Kuzey Hama ve Güney İdlib kırsallarında faaliyet gösteren Ceyşul-İzze komutanı Cemil Salih Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Der’a’da işgalci Rusya ile ittifaka imza atanlara mesaj gönderdi.

ebaa.news'de yer alan haberde; Salih mesajında şunları söyledi: “İşgalci Rusya ile sulh ittifaklarına imza atanlara: Ne umuyorsunuz? Savaşma azmi ve yiğitlerin iradesi nerede? Şehidlerin kanlarını niçin sattınız?”

Ceyşul-İzze komutanı devamla şunları söyledi: “Düşmanlarınıza ve çocuklarınızın katiline teslim ettiğiniz silahlar, sizin şahsi mülkünüz müdür? Onların bedelini kanla ödemedik mi? Allah’a yemin olsun ki, ihanetinizin bedelini ödeyeceksiniz. Utanç, zillet ve uşaklık peşinizi bırakmayacak. Silahlarınızı ve yurtlarınızı teslim ettiğiniz işgalci tarafından namuslarınız tarumar edilecek.”

Bilinidiği üzere, bazı grupların ağır ve nitelikli silahlarını teslim etmelerinden sonra, mücrim rejim sulh bölgelerine girmiş ve bölge gençlerini zorunlu askerliğe tabi tutmuştu. Bölgede teslim ettikleri devasa ordu teçhizatları ise Muhalif grupların ağır tepki vermelerine sebep oldu.Bu anlaşmalardan sonra devrim ruhuyla mücadele eden gruplar, Suriye devrimde temizden murdar'ın ayrıldıkça özüne dönmeye başladığını belirtti. ISLAHHABER olarak sahada gerçekleşen olayları geçtiğimiz gün içerisinde ''Temiz'den Murdar ayrıldıkça, Suriye devrimi özüne dönüyor!'' başlığıyla duyurmuştuk. (Bknz; Temiz'den Murdar ayrıldıkça, Suriye devrimi özüne dönüyor! )

Kaynak : ISLAHHABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana