Video Foto Galeri Yazarlar
19.2.2018 - Pazartesi

Daha yüksek bir ses ile Bu Akşam Twitterdeyiz #MagduriyetlerSonBulsun

Okunma: 2205
ÖZEL HABER 19 Şubat 2018 14:23
Videoyu Aç Daha yüksek bir ses ile Bu Akşam Twitterdeyiz #MagduriyetlerSonBulsun

Tüm Zindandaki 28 Şubat Mağdurları için bu akşam saat 19:00'de #MagduriyetlerSonBulsun etiketinde Twitter'de buluşuyoruz.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Medya üzerinde başlatılan (Son 28 Şubat Olsun)  kampanyasını destekliyor ve her Pazartesi-Çarşamba-Cuma akşamı twitter'de Şubat ayı boyunca
 #MagduriyetlerSonBulsun etiketinde buluşuyoruz.

28 Şubat mağduriyetlerinin konuşulduğu, bu mağduriyetlerin giderilmesinin arzu edildiği bu Şubat 
#MagduriyetlerSonBulsun diyoruz. Kamuoyunun üzerinde durduğu '28 Şubat Mağduriyetleri'nin giderilmesi adına Metris cezaevinde bulunan Değerli Alim Şahımerdan Hoca'dan, Bolu F Tipindeki 28 Şubat mağdurları Ali Acar, Cemil Şahin, Ethem Köylü, İsmail Uysal, Salih Baytap, Turan Bartın ve Tamer Aslan'a 20 yıldır cezaevinde bulunan Cihat Özbolat'a ve medya'da sıkça isimleri gündeme gelen 'Zindan Gülleri ve Yusufiler olarak anılan Hizbullah tutukluları'na kadar herkesin serbest kalmasını talep ediyoruz. Annesini geçtiğimiz günlerde kaybeden Zülküf Yüce için ve isimleri aklımıza gelmeyen ve suçsuz yere zindanlarda tutsak edilen herkes için sizleri twitter'e davet ediyoruz.

Unutmayalım ki birtanesi için alınacak karar emsal değer teşkil ederken, ayrı olarak değil, bir bütün olarak medya'da 28 Şubat mağdurlarına özgürlük, 
#MagduriyetlerSonBulsun diyebilmeliyiz.

Şubat ayı boyunca Pazartesi-Carşamba-Cuma haftalık 3 gün olarak çalışmalar devam edecektir.

Etikette herangi bir engelleme, liste almaması durumunda karesiz bir şekilde sadece ''Mağduriyetler SonBulsun'' etiketiyle çalışma yapılacaktır.

Çalışma'da değişiklik olduğu takdirde @hikmetsever77 hesabından yeni açılacak etiketleri takip edebilirsiniz.
Kaynak : ISLAHHABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder