Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

Doğu Türkistan’lı Ailelere Fetö’cü İnternational Tuzak

Okunma: 4257
DOĞU TÜRKİSTAN 11 Mart 2017 09:48
Videoyu Aç Doğu Türkistan’lı Ailelere Fetö’cü İnternational Tuzak

Fettullahçı Terör Örgütü yıllardır açmış olduğu okulları vasıtası ile Çin’ Kazakistan, Türkiye, Malezya, Endonezya, Pakistan gibi ülkelere eğitim oyunuyla yapılandı ve istihbarat şirketleriyle hertürlü İnternational oyunlar oynayıp tuzaklar kuruyor.

Doğu Türkistan İslam Derneği yöneticileri de FETÖ’den nasibini ister istemez alıyor. Dernek başkanından tutun yönetim kurulu üyelerine kadar İŞİD iftirası atıp Raporlar hazırladı. Çin’den sahte belgelerle yöneticilerini tutukladı. İftira atıp uluslararası  aranma ve tutuklamalar çıkardı ve çıkarmaya devam ediyor. Delil belge sorulduğunda ise kendi el yazmaları ve safra keselerinden uydurduklarını ortaya atıyorlar.

Fettullahçı Terör Örgütü, Çin, Kazakistan, Kırgızistan, İnterpol ve Birleşmilletleri’de bu oyunlarına taraf olarak katıyor. İnterpol aranmaları çıkartmak onlara göre çocuk oyuncağı.  Okulları aracılığı ile sızdığı ülkelerde G-87 kararı bile çıkartma yetisine sahip.

G-87 kararları çıkartıp, yöneticilerden alamadığı hırsını ailelerinden almaya çalışıyor. Pilot Karakol İstanbul Fatih’de ki ‘’Şehit Teyfik Fikret Erciyes Polis Karakolu’’.  Karakola girdiğiniz zaman bağırmaya, bastırıp sindirmeye programlanmış Fetö’cü  polis karşılıyor. Ne deseniz hayır demeye programlanmış. Türkiye’yi babasının çiftliği zanneden memur arkadaş. Belli ki emiri Pensilvanya’dan almış.

G-87 çıkartmak bu kadar kolay mı ? Türk vatandaşı ile evli, 5 çocuk annesi Türkiye’de resmi olarak 7 yıldır ikamet eden ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ikamet almaya hak gördüğü bir ev hanımına G-87 çıkarıp FETÖ’cü  Pilot Karakolunda saklayamazsınız. Bizlerden almak istediğiniz hırsınızı ailelerimizden alamazsınız.

Çekin o pis ellerinizi alilelerimizden. Savaşında bir ahlakı vardır, ailelerimiz sizlerin attığı iftiralardan uzaktır.

Sizlerin tuzaklarına karşı Allah azze ve celle’nin de sizlere tuzakları vardır. Üstün olan Rahman ve Rahim olan Allah azze ve celle’dir.

Kaynak : Doğu Türkistan Bülteni

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |