Video Foto Galeri Yazarlar
24.9.2017 - Pazar

Dünyayı Yöneten Gizli İslam Düşmanı David Rockefeller Öldü

Okunma: 23125
GÜNDEM 20 Mart 2017 19:10
Videoyu Aç Dünyayı Yöneten Gizli İslam Düşmanı David Rockefeller Öldü

Dünyayı perde arkasından yöneten 2 Aileden biri olan Rockefeller ailesindeki David Rockfeller 101 yaşında öldü.

 ISLAH HABER / Hikmet SEVER 

David Rockefeller, 12 Haziran 1915'te New York'ta dünyaya geldi. Eğitim hayatının ardından iş hayatına atılan David Rockefeller, Standart Oil Company şirketinin kurucusu olan ve şirketin petrolden elde ettiği mirasıyla günümüzün Rockefeller Şirketler Grubu'nun kurucusu John D. Rockefeller'in büyük oğludur.

Aynı zamanda David Rockefeller, Chase Bank'ın eski başkanıdır ve günümüzdeki uzantısı JPMorgan Chase'in ortaklarındandır. New York şehrindeki sayılı milyarderlerden birisidir.

2008 yılında Harvard Üniversitesi'ne yaptığı 100 milyon dolar'lık bağış, oldukça dikkat çekmiştir. David Rockefeller'in sahip olduğu şirketler, yönettiği ve yardımda bulunduğu vakıf/fonlar, sivil organizasyonlar ve dernekler başta 1904 yılında kurulmuş olan Rockeller Vakfı, dünya genelinde öğrencilere gelecek vaat eden ve ülkeler arası siyasetlerde etkin rol oynayan bir etkendir.

Yukarıdaki yazılar ne kadarda masum gösteriyor değilmi bu kişileri, basından kendilerini tanıtma şeklidir aslında bu söylemler...


ROCKEFELLER AİLESİ KİMDİR ?

Dünyada petrol savaşlarını çıkartan ortadoğuyu kana bulayan ailelerinden biridir Rockefeller ailesi. Aile soyları yüzyıllar öncesine dayanan dünya ekonomisini perde arkasından yöneten fakat hiç bir zaman zenginler listesinde olmayan bu aile mensupları medyadada çokça gündeme gelmezler.

David Rockefeller, Rohtschid ailesiyle beraber dünyayı kana bulayan kişilerden birtanesidir. Aile mensubu olan kişilerin sayısı tıpki Rohtschid ailesindeki gibi binlerce kişiyi buluyor.

Bu aileler'in inanç sistemine indiğimizde her ne kadar yahudi lobisini oluştursalarda kendilerinin böyle bir inancı bulunmamakta ve kendilerini (haşa) yüce insanlar olarak görmektediler.

İddialarda bahsedilen Rockefeller ve Rothschild aileleri şuanda mevcut güçlü olarak dünyayı yöneten devlet liderlerini kendileri seçip insanlara sunan kişiler olarakta anılıyor. Kendilerini tanıyan kişiler bu iki aileyi '' Seçilmişlerin, seçenleri'' olarak ifade ediyor.

Hanedanlığının devam etmesi amacıyla bir devleti yıkıp başka bir devleti kurmaya kalkan bu aileler dünyanın şuanda en güçlü devletlerini yöneten iddialara göre ABD Doları, İngiliz sterlini, Avrupa Euro'sunun basımını kendilerinin yönettiği aileler arasındadırlar.

David Rockefeller 101 yaşında öldü. Kendisine göre 200 yaşına kadar yaşamak hedeflerindeydi.

Kaynak :  ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |