Video Foto Galeri Yazarlar
19.7.2019 - Cuma

E-Fatura’nın Sunduğu Avantajlar ve Kolay Kullanım

Okunma: 233
MAKALELER 24 Temmuz 2017 12:55
Videoyu Aç E-Fatura’nın Sunduğu Avantajlar ve Kolay Kullanım
KahveKitap
E-Fatura’nın Sunduğu Avantajlar ve Kolay Kullanım
E-Fatura, yakın zamanda tüm kurumların aktif olarak kullanacağı uygulamalardan bir tanesi haline gelecek ve zorunlu uygulama ile birlikte aslında iş dünyası kendi içinde ve sektörel anlamda büyük bir kolaylığa sahip olacaktır. Dijital ortamda saniyeler içerisinde hazırlanan ve süreci daha hızlı hale getiren bu sistem ile birlikte fatura takibini yapma konusunda sizler de herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. E fatura nedir ? Sorusuna, dijital ortamda hazırlanan ve iletimi yine dijital ağ aracılığı ile yapılan uygulamalar bütünü olarak yanıt vermek mümkündür. E-fatura ile birlikte daha önceleri yaşanan fatura sorunlarınızın hiçbirisi karşınıza çıkmayacaktır ve süreç daha profesyonel bir hal alacaktır.

Kullanan kurum ve bireylerin yaptığı olumlu yorumlar sistemin ne kadar kusursuz bir şekilde işlediğini de daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Bu sistem ile birlikte sizlere sunulan en büyük avantajlardan bir tanesi kesinlikle faturalarınızın güvenliğidir. Faturalarınız herhangi bir şekilde kaybolmuyor ve daha da önemlisi dilediğiniz an dilediğiniz tarihli ve saatli faturaya da saniyeler içerisinde erişim sağlayabiliyorsunuz. Düzenleme yapma imkanınız var ve daha da önemlisi kağıt masrafı ile uğraşmıyorsunuz. Fatura saklama gibi bir sorununuz kalmıyor ve muhafaza etmek durumunda da değilsiniz. Dijital platform bu bağlamda sizlere yeterlilik sağlıyor ve en iyisini sunuyor. Muhasebe sisteminiz ile entegre edebilme gibi bir durum da söz konusudur ve gerçekten yeni dönemin en popüler uygulamalarından bir tanesidir.

E fatura kullanımı her geçen gün artıyor ve yine yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi bir süre sonra zorunlu hale geleceği için artık her kurum bu sisteme geçiş yapacak. Aslında zorunlu olup işe yarar ender uygulamalardan bir tanesi ve kurumların vizyon sahibi bir duruş sergilemesini de sağlıyor.Uygulamaya gönüllü olarak da geçiş yaparak kağıt masrafından kurtulabilirsiniz. Beklentilerinizin büyük bir kısmını karşılayan bu uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm soruları sormak için http://www.digitalplanet.com.tr/ adresini ziyaret edebilir ve müşteri destek hattı olan444 9 328’eulaşarak sonuca gidebilirsiniz. Kolaylık sağlayan bu adres ve destek hattı da bilgilendirme konusunda daha profesyonel bir yardım sunacaktır.

 

Haber var islah eder, haber var ifsad eder