Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

Ekmek teknesine el konulan genç gözyaşlarına boğuldu

Okunma: 4864
GÜNDEM 4 Mart 2017 15:31
Videoyu Aç Ekmek teknesine el konulan genç gözyaşlarına boğuldu

Mersin'de zabıta ekipleri 20 yaşındaki gencin ekmek teknesine el koydu.

Mersin'de zabıta ekipleri 20 yaşındaki Suriyeli Haydar Hammad'ın ekmek teknesine el koydu. Çöp toplama aracı elinden alınan Hammad'ın çaresizliğine tanık olanlar zabıta ekiplerini engellemeye çalıştı. Zabıta ekiplerinin bu sert tutumu büyük tepki topladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi zabıta ekiplerinin, atık toplama aracına el koyduğu Suriyeli 20 yaşındaki Haydar Hammad gözyaşlarına boğuldu. Aracını vermemek için bir süre direnen genç ile zabıta arabasında arbede yaşandı.

Olay, Çankaya Mahallesi İstiklal Caddesi'nde el arabasıyla kağıt ve plastik atık toplayan Suriyeli Haydar Hammad, zabıta ekipleri tarafından engellendi. Suriyeli gencin etrafını çeviren Büyükşehir ve Akdeniz Belediyesi Zabıta görevlileri el arabasını almak istedi.

El arabasını vermek istemeyen Suriyeli genç gözyaşları içinde, "Yok abi, yok abi" diyerek direndi. Suriyeli gencin çaresiz halini görenler öfkelendi.

Zabıta ekibine tepki gösterdiler.

Kısa süreli arbedenin ardından zabıtalar el arabasını alıp kamyonetin kasasına yükledi. Suriyeli Hammad, el konulan çöp toplama arasının arkasından gözyaşı dökerek olay yerinden ayrıldı.Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |