Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

Erdoğan'dan FETÖ yorumu: At izi it izine karıştı

Okunma: 2389
GÜNDEM 7 Eylül 2016 13:31
Videoyu Aç Erdoğan'dan FETÖ yorumu: At izi it izine karıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fetö operasyonları ile ilgili at izinin it izine karıştığını, 'Ben bir şey atayım da nasılsa tutar' diyenlerin olduğunu söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Zirvesi için gittiği Çin'den yurda dönüşünde uçakta beraberinde götürdüğü gazetecilerin sorularını cevapladı. Erdoğan, FETÖ operasyonları ile ilgili "At izi, it izine karışmış vaziyette" ifadesini kullandı.

Erdoğan, FETÖ operasyonlarıyla ilgili, "FETÖ ile mücadele çerçevesinde ihraç edilenleri kriptoların seçtiği, asıl kriptoların ise halen görevde durduğu, yanlış insanların gönderildiği söyleniyor..." sorusuna şu karşılığı verdi:

"Bunu söyleyenler kendilerine göre doğru da söyleyebilirler. Ama şu var ki at izi, it izine karışmış vaziyette. 'Ben bir şey atayım da nasılsa tutar' diyenler var. Bazıları böyle yapıyor. Özellikle yazılı ve görsel medya dünyasında bu çok var. Bazen fırsat bulduğumda TV'leri izliyorum. Öyle yorumlar yapıyorlar ki suçladıkları o insanın bu işle hiç alakası yok. Ama o insana o yaftayı yapıştırıyor. Bunlar doğru şeyler değil. Bu tür yanlışlıklardan uzak durmak lazım."

Kaynak : dünya bülteni

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |