Video Foto Galeri Yazarlar
23.3.2019 - Cumartesi

Esed'in Şebbihalarından kan donduran işkence +21 (Video)

Okunma: 31236
ÖZEL HABER 6 Ekim 2015 23:59
Videoyu Aç Esed'in Şebbihalarından kan donduran işkence +21 (Video)

Suriye'de sivillere yönelik insanlık dışı işkence ve katliamlarda başrol oynayan Esed rejiminin paralı katilleri Şebbihalardan kan donduran yeni bir infaz daha.

HABER: ISLAH HABER
 
Suriye'de Esed ailesinin  uzun yıllardır sivillere yönelik sert tutumu sonrası 2011 Mart ayında yönetime karşı ayaklanan halka, İran ve Hizbullah destekli Esed rejiminin uyguladığı şiddetin dozu her geçen gün artıyor.
 
Bir taraftan Rusya uçaklarının sivillere yönelik saldırıları sürerken Suriye'deki katliamlara yeni dahil olacak Çin'in de Suriye'de ciddi askeri güç, uçak ve ağır silah sefkiyatı yaptığı belirtiliyor.

İran ve Hizbullah destekli Suriye rejim güçleri sivil ve resmi kıyafetli paralı Şebbihaları, muhaliflerden aldığı ağır yenilgiler sonrası keyfi olarak yakaladıkları sivillere insanlık dışı inanılmaz şiddet yöntemleriyle işkencelerden geçiriyor.

Sürekli işkenceler ve katliamlarla tanınan Esed'in paralı katilleri Şebbihaların yaptığı işkence görüntüleri yine internete düştü.
 
Şebbihaların yakaladığı bir sivile silahın başındaki bıçakla defalarca saplayarak öldürdüğü o anlar saniye saniye cep telefonuyla görüntülenirken işlenen insanlık dışı bu görüntüler adeta insanın kanını donduruyor.

Ağır yaralar alan sivil, işkence sonrası hayatını kaybediyor.

Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder