Video Foto Galeri Yazarlar
18.3.2018 - Pazar

Eskişehirde küçüçük çoçuklara bahar şenliği adı altında REZALET

Okunma: 6385
ÖZEL HABER 12 Haziran 2017 23:33
Videoyu Aç Eskişehirde küçüçük çoçuklara bahar şenliği adı altında REZALET

Eskişehirde bir ilkokulda çekilen bahar şenlikleri adı altındaki rezalette küçüçük çoçuklara defalarca içerisinde ''bar, para, bira'' gibi kavramların bulunduğu şarkı çalındı.

 ISLAHHABER   HABER MERKEZİ 

Eskişehir Merkez odunpazarı ilçesinde 26 mayıs tarihinde gerçekleşen adı bahar şenliği olan rezaletin görüntüleri ortaya çıktı. Meserret İnel İlkokulu'da gerçekleşen bahar şenliğinde küçücük, tertemiz çoçuklara zihinleri körelten şarkılar çalındı.

İçerisinde bar, para, bira gibi günümüzde gençlerin zihinlerini adeta körleyen kavramların ön plana çıktığı şarkı sözlerinde "düşelim barlara, Ezelim paraları hunharca!'' nakaratı o kadar çok tekrarlandıki, artık gencecik çoçukların bunun güzel bir şey olduğunu algılayıp şarkıya eşlik ettiler.

Aradan 3 hafta gibi bir zaman geçmesine rağmen olayın medyaya yansımaması ve şikayetlerin sonuç vermeyerek okul yönetimi hakkında en ufak bir adım atılmaması ailelerin tepkilerine sebeb oldu. Yaşanan bu rezalete kayıtsız kalmayan çoçukların aileleri görüntülere çekerek sitemize ulaştı.


 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder