Video Foto Galeri Yazarlar
21.11.2017 - Salı

Ey Müslümanlar Sözün Bittiği Andır!

Okunma: 7230
ÖZEL HABER 15 Ekim 2016 14:52
Videoyu Aç Ey Müslümanlar Sözün Bittiği Andır!

Hani bir ezgi'de diyor ya söyleyen kişi '' Ey Müslüman Ölüleri '' gerçekten biz toplum olarak ölmüşüzde haberimiz yok.

Hani bir ezgi'de diyor ya söyleyen kişi '' Ey Müslüman Ölüleri '' gerçekten biz toplum olarak ölmüşüzde haberimiz yok. Kafirlerle ortaklaşa Terörü bitireceğiz mesaji bir yana verilirken büyük ticari anlaşmalar yaparken yanıbaşımızdaki Halep'i ne tek bir televizyon veriyor nede tek bir gazete, çünkü artık Halep'te katliamı yapan Rusya ticari ortaklar arasında. Halep'te katliam'ı durduda bizmi artık haber bültenleri arasında göremiyoruz. Yoksa artık ölen 20li 30lu kişilermi bizi etkilemiyor. Batı'da ölen 7-8 kişiyle dünya ayağa kalkarken kaç müslümanın daha ölmesi gerekiyor bizimde ayağa kalkmamız için!

Artık Halep'teki katliamı burada haber sitesi olarak yazmaya ne elimiz, ne dilimiz gidiyor. Fakat bakiyoruzki insanlar bunlarada alıştı artık ilgisini bile çekmez olmuş. Bu kadar müslüman değilde hayvan ölse, Türkiye'de daha çok gündem olurdu haberlere, boşuna demiyoruz ''ey müslüman ölüleri'' diye.

Daha dün yayınlanan görüntülerdeki çoçuk gerçekten BİTTİĞİMİZ ANDIR dedirtiyor bizlere. 50 saniyelik şu videoyu izleyipde kendini bi an o çoçuğun yerine, koyamadıysak eğer şu kalplerimizi bi gözden geçirelim, karardımı yoksa öldümü!

Zaten pekte ilginizi çekecekmi bilmiyorum fakat bugün o topraklarda cihad eden kişilere fitne ortamı deyipde vahabi diyenler görsünlerki bu savaş hak ile batılın savaşı. Görsünlerki zulmün karşısında verilen bir savaş, görsünlerki attıkları iftiralardan vaz geçip artık uyansınlar. bu kısacık görüntüyü izleyipde kalbiniz titremiyorsa kurusun o kalbiniz. 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder