Video Foto Galeri Yazarlar
26.9.2017 - Salı

FETÖ’CU HAKİM VE SAVCILARLA BİRLİKTE FETÖ MAĞDULARIDA İÇERİDE

Okunma: 3806
ÖZEL HABER 7 Ocak 2017 12:30
Videoyu Aç FETÖ’CU HAKİM VE SAVCILARLA BİRLİKTE FETÖ MAĞDULARIDA İÇERİDE

Ülke içerisinde patlayan bombalar, terör olayları derken FETÖ'nun hakim ve savcıları içeride, mağdur ettikleri mazlum insanlarda zindanlarda unutulmak üzere.

Yetkililerinden alınan bilgiye göre, darbe girişiminin ardından şu ana kadar 103 bin 850 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

Bu tutukluların arasındaki tutuklu hakim ve savcıların sayısıda 2 bin 847 her geçen günde artıyor.  Peki bu hakim ve savcıların görevli olduğu davalardaki Fetö mağdurlarının sayısı ne kadar acaba, hiç merak ediyormusunuz?

Şimdi sırasıyla FETÖ’dan tutuklananlar içeri girince Fetocuların attığı iftiralar sebebiyle içeride olanlarla karşılaşıyor, akıllara gelmiyor değil;
FETÖ bir terör örgütü ise, FETÖ’nün iftiralarla suç atıpta zindanlarda çürümeye terk ettiği kişiler hangi örgüt mensubu?

15 Temmuz darbe girişimi sonrası başta ülkeyi yönetenler olmak üzere ‘’ FETÖ MAĞDURLARI YENİDEN YARGILANMALI’’ diye medyada kocaman kocaman haberler yapıldı. Fakat patlayan bombalar, terör olayları, Suriye meselesi, İşid meselesi derken yine unutuldu zindanlardaki mağdurlar.

Evet şuanda ülke gündemi oldukça yoğun, fakat bu yoğunluk bu ülkeyi kana bulamaya çalışan bir grup ihanet çetesinin mağdur ettikleri mazlum, suçsuz insanların yeniden yargılanmasını geciktirecek kadarda değil?

Özellikle tutuklu FETÖ mağdurlarının tekrar yargılanmalarının hemen öne alınması gerekmekte bu zamanda. Bu yetkiyi elinde bulunduran makam ve mevkiler kendilerini sorgulamalı ‘’Şuan zindanlarda tutuklu bir sürü suçsuz insan bulunuyor. Birini şu gruptan olduğu için, diğeri çoçuklara camii’de Kur’an dersi verdiği için, ötekisi ‘’babacığım bir emrin varmı’’ diye sorup terör örgütü yaftası yapıştırıldığı için hapse atılmışlar.

Mazlum insanların gözyaşları zindanlarda aktıkça onlar için milyonlarca Fetö üyesi hapse atılsa ne olur, gözyaşları yine dinmeyecek, yine esaretleri bitmeyecek. Bir yandan terör örgütü mensupları içeri tıkılırken, gelin o mazlum insanlarında haksız yere zindanlarda yaşamaması için bir şeyler yapın…

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |