Video Foto Galeri Yazarlar
20.11.2017 - Pazartesi

FETÖ'nün yüzü Haçlıların cürümleriyle ancak bu kadar güzel anlatılır (VIDEO)

Okunma: 8869
ÖZEL HABER 23 Ağustos 2016 17:07
Videoyu Aç FETÖ'nün yüzü Haçlıların cürümleriyle ancak bu kadar güzel anlatılır (VIDEO)

Fetullah Gülen Gülen namı diğer FETÖ'nün işgalci Haçlıları masumlaştırmak için sarfettiği sözler adeta insanın kanını dondurdu. FETÖ "Haçlının ülkenizi işgal etmesi çok tehlikeli değildir" diye konuştu. FETÖ'nün o sohbetinden bir kesit ile kolajlanmış, Haçlıların işgal ettiği ülkelerde sivillere yönelik uyguladığı İnsan Hakları İhlallerine dair çarpıcı görüntüler.

ISLAH HABER / HABER MERKEZİ

Yıllarca verdiği sohbetlerle insanların dini duygularını sömürerek bir saltanat kuran ve kendisine karşı gelen Müslümanları kurduğu sözde hukuk çeteleriyle kodese tıkan Pensilvanya'daki firari elebaşı namı diğer FETÖ, yeni bir skandal sohbete daha imza attı.
 
Fetullah Gülen, son sohbetinde işgalci Haçlılara övgüler dizdi.
 
Günümüzün yakın tarihinde bakınca çok değil bir kaç yıl önceye kadar yoğun şekilde Irak ve Afganistan'da işgal ordularıyla ülkedeki kadın,çocuk, sivil ayırt etmeksizin milyonlarca insanı katleden, evlerinden yurtlarından eden ve birçok kişiyi işkence ve tecavüz gibi insanlık dışı muameleyle canından eden Haçlı ordularını görmezden gelen FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen bu açıklamalarıyla ne kadar samimiyetsizce davrandığını bir kes daha ortaya koydu.
 
Suriye'de,Afganistan'da, Irak'ta,Afrika ülkelerinde işgal ordularının Müslüman kadınlara neler yaptığını görmezlikten gelerek yıllarca onların zulümlerine ses çıkarmayan yalancı Gülen kamera karşısına çıkarak utanmadan haçlıları övüp bir nevi onları işgale davet ediyor?
 
Gülen haftanın Bamteli sohbetinde skandal sözlerinde şunları söyledi:
 
TEVEKKÜL İÇİNDE SABREDECEĞİZ!..  başlığıyla yayınlanan video sohbetinde Gülen,
İslam coğrafyasında en büyük tehlike, nifaktır!.. diyerek skandal sözlerine başladı
 
Gülen sözlerine şöyle devam ettii.
 
"En tehlikeli şey, şeytanın kâfiri, kâfir yapması değildir; münafıkı, Müslüman göstermesidir. En tehlikeli şey, odur. Haçlının ülkenizi işgal etmesi, çok tehlikeli değildir; çünkü sizin ve onların arasında kırmızı çizgiler vardır. Bir kere onlar, sizin kadınlarınıza kızlarınıza ilişmezler, mâbedinize ilişmezler; ilişmemiş Haçlılar. Fakat münafık, meseleyi öyle bir karıştırır ki, Müslümanlık ile kâfirlik, bir harcın parçaları gibi, farklı kimyevî şeylerin bir araya gelmesi gibi olur. O güzellik, o beriki çirkinlikle bir araya gelince, kömür-elmas birbirine karışır. Siz, anlayın artık meselenin ne olduğunu!" dedi.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder