Video Foto Galeri Yazarlar
22.9.2017 - Cuma

HABER7 MİLLİYET'İN GAZI İLE MÜSLÜMANLARI HEDEF GÖSTERDİ

Okunma: 6201
ÖZEL HABER 24 Ağustos 2016 00:17
Videoyu Aç HABER7 MİLLİYET'İN GAZI İLE MÜSLÜMANLARI HEDEF GÖSTERDİ

Müslümanların yıllardır destekledikleri haber7.com haber sitesi bugün Milliyet Gazetesinden kopyladıkları bir iftira haberle adeta Gaziantepli müslümanları hedef gösterdi.

ISLAH HABER I MEDYA SERVİSİ - 

Milliyet Gazetesinin islami yaşam tarzını benimseyen müslümanlardan haz etmediği ve eline geçen her fırsatı değerlendirip müslümanlara çamur atmaya çalıştığı bu ülkede yaşayan herkesin malumudur. Ancak haber7.com gibi muhafazakar ve islami olduğunu iddia eden bir haber sitesinin Milliyet gibi iftiracı bir yayın organının müslümanları hedef gösteren 28 şubatvari bir algı operasyonu olduğu besbelli olan bir haberi iktibas etmesi anlaşılır gibi değil.

Haber7.Com Ne yapmaya çalışıyor? 

Yaptığımız araştırmalarda ve Haber merkezimizi arayan okurlarımızın tepkilerinde de dile getirdikleri gibi ne Gaziantep'te ve nede Adıyamanda IŞİD yapılanması asla bulunmamaktadır. Zaten bölgenin yapısının da IŞİD gibi bir oluşuma müsait olmadığı bilinen bir gerçekliktir. Gaziantep ve Adıyaman gibi yerlerde genellikle sufi ve milli görüş tabanlı bir kitlenin varlığı sözkonusudur. Ne hizbuttahririn ne İBDA-C' nin ve ne de bir zamanlar vasat isimli bir dergi etrafında islami çalışmalar yapan grupların IŞİD'e eleman temin etmek bir yana, onlara sempati dahi duydukları asla görülmemiştir. 

Masabaşı Habercilikle FETÖ Operasyonları Karartılmak mı isteniyor?

Haber merkezimizi telefonla arayan Gaziantep'li bir kardeşimiz; "Sahaya inmeyen, toplumun nabzını tutamayan masa başı habercilikle masum insanları hedef gösteren bir anlayışın gazetecilikle bağdaşmadığı ortada. Bu tarz yalan ve iftira habercilikle FETÖ çetesine yapılan operasyonlar karartılmak mı isteniyor?" diye sordu. Gaziantep'li kardeşmiz konuşmasında özetle: "Eğer bir terör çetesi arıyorsanız gözünüzü FETÖ'den ayırmayın. Üstelik Gaziantep'teki bombayı patlattığı iddia edilen IŞİD henüz sözkonusu mel'un saldırıyı üstlenmiş de değil. PKK da yapmış olsa, IŞİD de yapmış olsa bu cürmün bölgedeki mütedeyyin samimi müslümanlarla ne ilgisi var? İnin sahaya da bir araştırın. Hizbuttahrir'e veya İBDA-C'ye, Vasat Cemaati'ne sempati duyan insanlara IŞİD'i bir sorun bakalım ne cevap alacaksınz? Gazetecilik öyle istanbul'da klimalı odalarda masabaşı habercilik yapmak değildir.." dedi.

ISLAH HABER olarak haber7.com'da çalışan Meslektaşlarımızı daha adil ve araştırmacı olmaya ve fasıktan gelen haberlere balıklama atlamayıp araştırmaya davet ediyoruz.

İşte o iftira ve çarpıtma dolu haber:


Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |