BEKLENEN OLDU UYGUR ÖĞRENCİLER MISIR'DAN GİZLİCE ÇİN'E GÖTÜRÜLÜYOR | Video

Kategori: DOĞU TÜRKİSTAN - Tarih: 7 Temmuz 2017 16:36
BEKLENEN OLDU UYGUR ÖĞRENCİLER MISIR'DAN GİZLİCE ÇİN'E GÖTÜRÜLÜYOR | Video

Çin'in Mısır'daki oyunu ortaya çıkınca askeri uçak şovu iptal edildi, şimdi uygur öğrenciler gizlice götürülmeye başlandı. öğrencileri gizlice götürmeye başladı.5 Temmuz'da Askeri uçakla Mısır'a gelen Çin istihbaratı Asker ve polisleri ile, Mısır istihbaratının da desteği ile Doğu Türkistan'lı Uygur Türklerine operasyon yapmış, öğrenci yurtlarını ve Uygur dükkanları lokantaları basan Çin istihbaratı kendi kimliklerini gizlemek için maske kullanmıştı. 
 
Çin istihbaratının bu oyununu alel-acele anlamış ve basın açıklaması yaparak medya ya servis etmiştik. Kominist Çin oyunu açığa çıktık dan sonra askerlerini Mısır Askeri Havalimanına çekmişti. Mısır askeri havalimanından Tayland'da yaptığı gibi dünyaya şov yapmayı amaçlıyordu. Uygur öğrencilerin başlarına çuval geçirecek ve askeri uçakla işkence ve zulüm ile öldürüleceği Çin'e götürülecekti. Çin aynı oyun peşinde Çin'e götürdükten sonra işkence ile ifade alacak 4 yıldır Mısır'da eğitim alan Uygur öğrencileri aslında terörist olduklarına dünyayı ikna etmeye çalışacak.

Oyunda değişen tekşey Askeri uçak şovu, Çin’in bu oyununun açığa çıkması sebebi ile Çin askeri uçak şovunu iptal etti. Mısır’da Uygur Öğrencileri teslim aldı ve tarifeli uçakla birer ikişer öğrencileri Çin’e götürmeye başladı.

Bu gün (7 Temmuz 2017) sabah saat 11:10 Mısır-Çin uçağı ile tarifeli biletle ilk öğrencileri götürmeye başladı.

Bu arada Mısır’dan Türkiye’ye ulaşabilen Uygur Öğrenci ve ailelerine de İstanbul Atatürk Havalimanında zorluk çıkartan kolaylık sağlamayan Türk Polisi içine sızmış FETÖ’cü leri de ilk önce Allah azze ve celleye şikayet ediyoruz.

Rabbim kardeşlerimize zorluk çıkartan herkesden hesap sorucu olarak yeter.

Türkiye’de ki müslümanlara sesleniyoruz, Uygur Kardeşlerinize sahip çıkın !!!

Doğu Türkistan’lı Uygur Müslümanlar sizlerin DİN KARDEŞLERİNİZDİR !!!
Doğu Türkistan’lı Uygur Müslümanlar sizlerin DİL KARDEŞLERİNİZDİR !!!
Doğu Türkistan’lı Uygur Müslümanlar sizlerin KAN KARDEŞLERİNİZDİR !!!
 
Türkistan İslam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz ŞAHİN

 
Kaynak : ISLAH HABER

https://www.islahhaber.net/haberprint/beklenen-oldu-uygur-ogrenciler-misir-dan-gizlice-cin-e-goturuluyor---video-151182.html