Video Foto Galeri Yazarlar
18.10.2017 - Çarşamba

Halep Düşmek Üzere!

Okunma: 12891
SURİYE 28 Kasım 2016 10:02
Videoyu Aç Halep Düşmek Üzere!

İnsanlık dramı yaşanan Halep düşmek üzere..

Halep'de ağır bombardiman dolayısıyla Muhalif'ler geri çekilme karari aldilar. Hanano, Cebel Bedro, Badiin, Ayn el-Tel ve Ard el-Hamra semt'lerinden geri çekilme başladiği an Rejim ordusu ve yeni ortağı PKK/PYD kara'dan, Rusya'da havadan ağır bombardımana ve kuşatmayı daraltmaya başladı. Halep'te yüzbinlerce kişi ölümle karşı karşıya.

Son iki gündür, Türkiye'deki İslami kesimin dikkatleri Halep'e döndü. Malasef Türkiye'nin strajedik ticaret anlaşmaları bulunan Rusya sebebiyle bir türlü Haber bültenlerinde gereken ilgi gösterilmedi Halep'e. Dün akşam saatlerinde #SuriyeHalkınaUçaksavarVerilsin tag'ına Türkiye'den onbinlerce tweet atilmasına rağmen engelleme yapıldı ve tag ilk100e bile alınmadı Twetter yönetimi tarafından.

Küfür ehli tek millet olduğu bugünlerde, sürekli olarak gıda ihtiyaclarından dolayı açlıkla burun buruna gelen Halep şehrindeki Müslüman'lar artık Un, Şeker beklemelerine gerek kalmadı. Bizler biliyoruzki, Halep'te ölen her müslüman'dan hesaba çekilecek bu ümmet. 

Düşmek üzere olan Halep'te kuşatmada kalan mücahid'ler helallik ve firdevslerde buluşma sözleri birbir veriyor kendilerine !

Halep'teki bombardiman ve kuşatma Esed rejim kameralarinda;
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |