Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

Halepte Muhalifler Bütün Dünya Müslümanlarından Dua İstiyor

Okunma: 13472
ÖZEL HABER 8 Kasım 2016 14:41
Videoyu Aç Halepte Muhalifler Bütün Dünya Müslümanlarından Dua İstiyor

Günlerdir kırılma noktasi olarak gördüğümüz Halep'te 1070 konutları çevresinde üstünlüğü eline geçiren Muhalifler, Rejim ve Rusya'nın ağır bombardımanı karşısında zor durumda.

 ISLAH HABER MERKEZİ 

Günlerdir kırılma noktasi olarak gördüğümüz Halep'te 1070 konutları çevresinde üstünlüğü eline geçiren Muhalifler, Rejim ve Rusya'nın ağır bombardımanı karşısında zor durumda. Sadece bugün 200'ün üzerinde hava saldırısı yapılan 1070 konutları çevresinde Muhalifler 4 bina'dan geri çekilmek durumunda kaldı.

Bölgede şiddetli çatışmalar sürerken 52 Rejim milisinin cesedi Halep askeri hastanesine kaldırıldı. Halep'teki kuşatmayı kırmak için mücadele eden Muhalifler'in ablukada zor şartlar altında kaldığı bildirildi.

Şeyh Muhaysini ve Muhaliflerler bölgeden bilgiler paylaşirken bütün dünya müslümanlardan salih kardeşleri için dua etmelerini ve samimiyet içerisinde Allah'dan yardim dilemelerini bildirdi.

Bizlerde Allah'ın yardımı, bereketi ve rahmeti Halep'te ve dünyanın dört bir yanında mücadele eden bütün müslümanların üzerine olsun Allah c.c onlara zaferler nasip etsin diyerek kendilerine dua ediyoruz ve bütün müslümanların bu duaya ortak olmasını temenni ediyoruz.

Ve bu haberi sosyal ortamlarda paylaşarak destek olmanızı umuyoruz.


 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |