Video Foto Galeri Yazarlar
22.7.2019 - Pazartesi

Heyet Tahriruş Şam Horan Askeri Kampı | Video

Okunma: 3785
ÖZEL HABER 9 Ocak 2018 01:24
Videoyu Aç Heyet Tahriruş Şam Horan Askeri Kampı | Video

Heyet Tahriruş Şam grubu 'Horan Askeri Kampının' görüntülerini paylaştı.

KahveKitap
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Suriye'nin Horan bölgesinde faaliyet gösteren Heyet Tahrir'uş Şam'a bağlı Askeri kamp 'İBA Ajansı'na kapılarını araladı.

Yayınlanan görüntülerde yer alan Askeri Kampın sorumlu komutanı; Suriye'nin kuzeyinden, güneyine kadar sıcak temas halinde bulunan cepheler, Mücahidler üzerine yük olmaktadır. Öyleki düşman saflarını def etmek ve hazırda bulunan operasyonu yönetmek zorunda kalmaktadır. Zafere ulaşmak için en büyük gayreti saha komutanları vermektedir. Horan'da bulunan Mücahidler, askerilerden oluşan öncü birliği yetiştirme amaçlı, bir eğitim kampı yürütmekte.

Bu Askeri kampın ana hedefi, organize bir şekilde düşman saldırılarına karşı koyabilecek operasyon ve grup yönetebilecek komutan yetiştirmektir. Operasyon sırasında belki hücum, savunma yada geri çekilme pozisyonlarında olabilirler.


Kamp'ın yetkili komutanı; 'Saha komutanlarının ve grup yöneticiliği yapacak kişilerin aynı zamanda Fiziksel ve Askeri açıdan gelişmelerini tamamladıktan sonra nokta operasyonlarda görevler almaktadır.' dedi.


Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder