Video Foto Galeri Yazarlar
21.1.2018 - Pazar

Hint El Kaide Lideri: Batı Artık Ülkelerimizde Şeriatı Uygulamamızı Engelleyemez

Okunma: 4646
İSLAM DÜNYASI 28 Nisan 2017 12:31
Videoyu Aç Hint El Kaide Lideri: Batı Artık Ülkelerimizde Şeriatı Uygulamamızı Engelleyemez

Hint Yarımadasındaki El Kaide Lideri Mevlana Asım Ömer, yeni bir ses kaydı yayınladı. Mevlana Asım Ömer’in ‘İyi Bilin Ki Allah’ın Yardımı Yakındır’ başlıklı konuşması örgütün yayın organı Es Sahab Medya tarafından paylaşıldı.

Kuran’daki ‘Sizden önce gelip geçenlerin hali başınıza gelmeden cennete gireceğinizi mi sandınız? Onlara öyle bir yoksulluk, öyle dayanılmaz bir zorluk çattı ve öylesine sarsıldılar ki, sonunda Peygamber, beraberindeki mü’minlerle; “Allah’ın yardımı ne zaman?” diyordu. Dikkat edin. Şüphesiz Allah’ın yardımı pek yakındır’ ayetiyle söz başlayan Mevlana Asım Ömer, takipçilerine seslenerek zorluklar başlayıp kalplerin derinliklerinden Allah’ın yardımı ne zaman sesi gelince bilin ki Allah’ın yardımı o zaman çok yakındır dedi.

Daha sonra Hendek Savaşında yaşanan zorluklardan söz eden El Kaide Lideri, Hz. Muhammed ve arkadaşlarının sebatını hatırlattı.

Pakistan Ordusunun Amerika’nın emriyle Veziristan’da katliam yaptığını kaydeden Mevlana Asım Ömer, aynı Pakistan Ordusunun ABD’nin Afganistan’ı işgal ettiği zaman Müslümanları öldürmeyi de helal gördüğünü ifade etti.

Ey Kardeşlerim! Diyen Hint Yarımadasındaki El Kaide Lideri şöyle devam etti: Rabbimize tam güvenin. Yalnız O’na ibadet edin. Demokratik sistemleri O’na eş koşmayın. İbadete layık olan ancak O’dur.

Pakistan’ın Afganistan sınırındaki aşiretler bölgesinde yürüttüğü Zarbi azb operasyonlarının cihat yanlıları tarafından gösterilen fedakarlıklarla sekteye uğratıldığını belirten El Kaide Lideri Asım Ömer, bu süreçte öldürülen önemli cihat komutanlarının isimlerini saydı.

Uluslara bölünen Ümmetimiz yeniden bir araya gelmelidir diyen Asım, Ümmeti artık daha fazla baskı altında tutulamaz şeklinde konuştu.

Asım Ömer, ayrıca Küresel küfür bizim ülkelerimizde Allah’ın nizamı Şeriatı uygulamamızı artık engelleyemez dedi.

Asyanın Sesi


Haber var islah eder, haber var ifsad eder