Video Foto Galeri Yazarlar
25.9.2017 - Pazartesi

Hizbullah'ın 4 kez aynı hataya düştüğü o anlar (Video)

Okunma: 6931
SURİYE 27 Ağustos 2016 12:45
Videoyu Aç Hizbullah'ın 4 kez aynı hataya düştüğü o anlar (Video)

Halep ilinde devam eden çatışmalarda, muhaliflerin stratejik Ramuseh'te İran destekli Hizbullah ve Esed askerlerini aynı yerde 4 farklı şekilde pusuya düşürme anı kameraya böyle yansıdı. Saldırıda çok sayıda Hizbullah ve Esed askerinin öldürüldüğü bildirildi.

ISLAH HABER / HABER MERKEZİ

Suriye'nin Halep ilinde, İran ve Rusya destekli Esed rejimine karşı savaşan Festekim Kema Ümirt ve Cephe Şamia adlı muhalif grupların internete yüklediği video görüntülerinde, stratejik Ramuseh'te Hizbullah ve Esed askerlerine aynı yerde 4 farklı saldırı düzenlediklerini ve saldırıda çok sayıda kişinin öldüğü belirtildi.

Halep'in tamamen rejim güçlerinden kurtarulması için başlatılan Fetih Ordusu bünyesinde ki saldırılarından korunmak için duvar kenarına konuşlanan rejim ve paralı Hizbullah militanları beklenmedik bir anda 4 farklı füze saldırısıyla saldırıya uğruyor. Farklı günlerde yaşanan saldırıda 50'nin üzerinde askerin öldüğü tahmin edilirken çok sayıda askerinde yaralandığı ifade ediliyor.

Söz konusu saldırdan sonra Türkiyede yayın yapan Cumhuriyet Gazetesi "Suriye askerlerine katliam anı" başlıklı haberiyle katliamcı Esed askerlerini katliama maruz bırakılmış gibi algı yapan bir skandal habere imza atmıştı.
cumhuriyet-gazetesi-nden-kan-donduran-baslik-.jpg
Kendisini özgür ve doğru haberciliğin adresi olarak gösteren Cumhuriyet Gazetesi büyük bir skandala imza atarak gazeteye ait web sitesinde yayınlanan bir haberde, Suriye'de hergün aralarında kadın ve çocuklarında bulunduğu onlarca sivili katleden Rus, İran, Hizbullah ve Esed askerleri masum gösterilmeye çalışıldı.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |