Video Foto Galeri Yazarlar
17.10.2017 - Salı

İran: Arabistan'ı Yeryüzünden Sileriz!

Okunma: 8231
İRAN 28 Eylül 2016 10:47
Videoyu Aç İran: Arabistan'ı Yeryüzünden Sileriz!

Tümgeneral Firuzabadi Kutsal toprakların bulunduğu Arabistan’ı yeryüzünden silmekle tehdit etti!

HABER MERKEZİ / ISLAH HABER

Hamaney’in özel danışmanı: Arabistan bir hata yaparsa bu ülkeyi yeryüzünden sileriz!

İran Arabistan’a karşı saldırgan tavrına devam ediyor.Vahdet ve birlikten bahseden İran kutsal toprakların da bulunduğu Arabistan’ı coğrafyadan silmekle tehdit etti.
Birkaç ay önce görev süresi dolan İran’ın eski Genelkurmay başkanı ve İran dini liderinin şimdiki özel danışmanı Tümgeneral Hasan Firuzabadi “Eğer Arabistan bir hata yaparsa öyle bir ceza uygularız ki Arabistan’dan ve vahabiyet’ten yeryüzünde bir eser kalmaz” dedi ve dolaylı bir şekilde Müslümanların kıblesi olan Mekke ve kutsal toprakları da tehdit etti.

İran’ın Asimetrik savaş yürüttüğünü ve bölge ülkelerin iç işlerine karıştığını kabul eden İranlı tümgeneral “Bölgede asıl söz sahibi İran’dir” dedi
Arabistan’ın “Amerikan ve İsrail (!) savaş uçaklarıyla”, “kiraladığı Pakistanlı, BAE’li ve Sudanlı pilotlarla “İran’ı tehdit edemeyecek güçte” olduğunu söyleyen İran dini liderinin özel danışmanı “İran- ABD”anlaşmasına değinmeden “ABD en büyük düşmanımızdır” sloganının yeniledi!

Arabistan’ın 2 senedir Yemen “halkına ve çocuklarına kıyım yaptığını” öne süren İranlı yetkili İran’ın Suriye dramındaki rolüne ise hiç değinmedi!

Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |