Video Foto Galeri Yazarlar
14.10.2019 - Pazartesi

İşgal Güçleri Batı Yaka'da Yine Baskınlar Düzenledi ve Tutuklamalar Yaptılar

Okunma: 604
FİLİSTİN 13 Nisan 2019 14:02
Videoyu Aç İşgal Güçleri Batı Yaka'da Yine Baskınlar Düzenledi ve Tutuklamalar Yaptılar

Siyonist işgal güçleri bugün sabahın erken saatlerinde Batı Yaka'nın değişik bölgelerine yine baskınlar düzenlediler. Düzenlenen baskınlarda bazı Filistinli gençler tutuklandı. Ayrıca Filistinli kıyafetleri giyen İsrail Özel Birlikleri'nin Batı Yaka'nın güneyindeki Ed-Dehişe mülteci kampında bir genci tutukladıkları bildirildi.

KahveKitap
İşgal güçlerinin işgal altındaki Kudüs'te İseviyye köyüne yaptıkları baskında Yezen Ubeyd ve Abd Uveyviy adlı iki genci tutukladıkları bildirildi.

Beytilahm'da da Mustafa Hicazi adlı gencin Konteynır askeri geçiş noktasından geçerken tutuklandığı bildirildi.

Filistinlilerin kıyafetleriyle dolaşarak kendilerini gizlemeye çalışan İsrail Özel Birlikleri'ne mensup bir grubun ise Ed-Dehişe mülteci kampı girişinde Cihad İsa Maali (24) adlı genci tutukladığı bildirildi.

Bazı işgalci askerler El-Halil'in kuzeyindeki Beyti Ummer'de özgürleştirilmiş eski esirlerden olan bazı gençlere istihbarata gitmeleri için tebligat verdi.

Cenin ve Selfit'te de işgal askerlere bazı evlere baskınlar düzenleyerek sıkı aramalar yaptı, özgürleştirilmiş eski esirlerden Şadi Türkman'ı da bir süre gözetim altında tuttuktan sonra serbest bıraktılar.
Kaynak : Filistin Enformasyon Merkezi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Haber var islah eder, haber var ifsad eder