Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

İşgal güçleri okullara baskın düzenliyor!

Okunma: 924
FİLİSTİN 29 Eylül 2016 13:30
Videoyu Aç İşgal güçleri okullara baskın düzenliyor!

İşgal güçleri okula baskın düzenleyip öğrencileri hedef alırken Et-Tur'da Filistinli Bir Genç İşgal Askerlerinin Açtığı Ateşle Yaralandı


İşgal güçlerinin dün (28 Eylül Çarşamba) öğle saatlerinde Kudüs kentinin doğusundaki Et-Tur Mahallesine baskın düzenleyerek öğrencilerin peşine düşmesi sırasında Filistinli bir gencin yaralandığı bildirildi.

Quds Press Haber Ajansı, işgal güçlerinin Et-Tur Mahallesinde bir erkek lisesine baskın düzenlemesi üzerine öğrencilerle işgal askerleri arasında çatışma çıktığını söyledi.
Haberde ayrıca, işgal güçlerinin çatışmalar sırasında okulun avlusuna ses bombası yağdırdığı ve bölgede bulunanlara plastik mermi attığı ifade edildi.
Çatışmalar sırasında Filistinli bir gencin plastik mermiyle başından yaralandığını belirten Quds Press Haber Ajansı, yaralı gencin El-Mekasıd Hastanesine kaldırıldığını ve durumunun iyi olduğunu aktardı.

İşgal güçlerinin dün sabah saatlerinden itibaren Kudüs'ün doğusundaki Ebu Dis ve Silvan beldelerinde de öğrencileri hedef aldığı ve beş öğrencinin atılan bombalardan çıkan yoğun gazdan etkilendiği bildirildi.

 
Kaynak : FİEM

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |