Video Foto Galeri Yazarlar
24.7.2019 - Çarşamba

İşgal Ordusu Topçusu Gazze Şeridi’ne Saldırı Düzenledi

Okunma: 1410
FİLİSTİN 19 Nisan 2019 20:12
Videoyu Aç İşgal Ordusu Topçusu Gazze Şeridi’ne Saldırı Düzenledi

İşgal ordusu topçusu bugün (19 Nisan Cuma) öğle saatlerinde Gazze Şeridi’nin doğusunda direniş güçlerine ait bir gözlem noktasına saldırı düzenledi. İşgal ordusunun saldırısında ölen ya da yaralanan olmadığı ifade edildi.

KahveKitap
Filistin Enformasyon Merkezi muhabiri, Gazze Şeridi’nin orta bölgesinde bulunan direnişe ait gözlem noktasına iki top mermisinin atıldığını söyledi.

Filistin Enformasyon Merkezi muhabiri, işgal ordusu topçusunun kısa bir süre sonra aynı gözlem noktasına üçüncü kez atış yaptığını bildirdi.

İşgal ordusu, saldırının Gazze Şeridi’nin güneyinde işgal güçlerine ateş açılması üzerine gerçekleştirildiğini öne sürdü.

Filistin Enformasyon Merkezi muhabiri, işgal ordusu topçusunun Gazze kentinin doğusundaki bir gözlem noktasını da hedef aldığını ifade etti.

İşgal ordusu, bugün öğle saatlerinde bir işgal devriyesine Gazze Şeridi’nin güneyindeki Rafah kentinin doğusunda ateş açıldığını öne sürdü.

İşgalcilere ait 0404 sitesi, sınır hattı yakınlarında işgal ordusu devriyesine ateş açıldığını, saldırıda ölen ya da yaralanan olmadığını, askeri teçhizatta hasar meydana geldiğini yazdı.
Kaynak : Filistin Enformasyon Merkezi

Haber var islah eder, haber var ifsad eder