Video Foto Galeri Yazarlar
21.1.2019 - Pazartesi

ISLAHHABER Genel Yayın Merkezinden Duyuru

Okunma: 4428
ÖZEL HABER 2 Ocak 2018 14:46
Videoyu Aç ISLAHHABER Genel Yayın Merkezinden Duyuru

ISLAHHABER Genel Yayın Merkezinden Okucularına duyuru.

NisaButikAdana
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

ISLAHHABER sitesi olarak gayemiz hem İslami ilimlerin topluma ulaşmasında hemde tüm dünyada, özellikle de İslam coğrafyalarında meydana gelen olayların aktarılmasında sebep olmaktır. Olaylar, mümkün olduğu kadar vahyin nurundan istifade ederek tahlil etmeye ve Şehid Seyyid Kutub (Rh.a)'in dediği gibi tecrübe ve ibret vasıtası olması adına değerlendirmek Müslümanların temel gayelerinden birisi olmalıdır. Müslümanların birlik ve beraberliğinde Allah azze ve celle'nin bizleri de sebeplerden kılması en önemli maksat ve gayemizdir.

Bu maksada hizmet etmeyen haberlerin büyük bir sorumluluk olduğu bilinciyle hareket etmeye tüm Müslümanları davet ediyoruz. Bu şuur'a uygun olmayan haberler hususunda Allah azze ve celle'den af diliyoruz.

Bu sebeple özellikle Facebook'ta yayınlanan haberlere yapılan yorumlar zaten hassas olan bağları iyice zayıflatmaktadır.

Islahhaber sitesi olarak tartışmacı yaklaşımlarda bulunan ve tefrikanın sebebi olabilecek yorumların sahiblerinin sitemiz tarafından engelleneceğini siz değerli takipçilerimize duyururuz.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana