Video Foto Galeri Yazarlar
21.1.2019 - Pazartesi

Kartel Medyası Algıya Devam Ediyor

Okunma: 3232
ÖZEL HABER 23 Aralık 2017 15:50
Videoyu Aç Kartel Medyası Algıya Devam Ediyor

Kartel medyası algı haberlerine devam ediyor. İzmirin Dikili ilçesinde özel bir orta öğretim erkek öğrenci yurdunda yaşanan ve Lut kavminin azabına sebep olan iğrençliğin...

NisaButikAdana
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Bu sabah saatlerinde bazı haber sitelerinde yer alan bir haber İslam Dinini ve Müslümanları aşağılamaktan başka maksatları olmadığını bir kez daha açıkça ortaya çıkarmıştır.

İzmirin Dikili ilçesinde özel bir orta öğretim erkek öğrenci yurdunda yaşanan ve Lut kavminin azabına sebep olan iğrençliğin hatırlanmasına sebep olan olayla ilgili yapılan haberdeki kasıt dikkat çekicidir. İzmirin Dikili ilçesi yerel haber kaynaklarında yurttaki temizlik elemanı olduğu bilgisi paylaşılırken haber ulusal kaynaklara gelene kadar olayın faili din dersine de giren bir eğitimci oluveriyor. Belki bu kişi gerçekten din dersine giren birisi olabilir ama girdiği dersin adının İslam olmadığı apaçık ortadadır.

Muhtemelen bu temizlik görevlisinin dersini verdiği din erkek erkeğe ilişkiyi teşvik ederek destekleyenlerin dinidir. Lut kavminin Cehenneme gitmesine sebep olan bu ilişkiyi kimlerin desteklediği de apaçık ortadadır.

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana