Video Foto Galeri Yazarlar
16.10.2019 - Çarşamba

Katil Esed askerlerini böyle havaya uçurdular!

Okunma: 39274
SURİYE 21 Mayıs 2019 00:01
Videoyu Aç Katil Esed askerlerini böyle havaya uçurdular!

Suriye'nin Hama kentinde muhalif unsurlar, araç etrafında konuşlanan Esed askerlerini güdümlü füzeyle havaya uçurdu. O anlar ise muhaliflerin kamerasına böyle yansıdı.

KahveKitap
  ISLAHHABER    HABER MERKEZİ  

Suriye'nin Hama kentinde muhalif unsurlar, araç etrafında konuşlanan Esed askerlerini güdümlü füzeyle havaya uçurdu. O anlar ise muhaliflerin kamerasına böyle yansıdı.Suriyeli muhalif gruplardan 'Ulusal Kurtuluş Cephesi' tarafından düzenlenen ve sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Esed rejim güçlerinin Kornet füzesiyle vurulduğu bildirildi.

Çatışmaların yoğun olarak yaşandığı Hama kırsalındaki Gab Ovası bölgesinde Rus ve İran destekli Esed güçleri TOW füzesiyle vuruldu. Suriyeli muhalif 'Ulusal Kurtuluş Cephesi' isimli grup tarafından yayınlanan ve anbean kaydedilen görüntülerde, bölgede operasyon gerçekleştirilen ve araç etrafında konuşlanan bir grup Esed ve İran gücünün grup tarafından ateşlenen kornet füzesi saldırısına uğradığı görülüyor. Füzeyi son anda fark eden grubun kaçmaya çalışsa da füzeden kurtulamadığı ve bazı askerlerin parçalanarak öldüğü anlaşılıyor.
 
Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Haber var islah eder, haber var ifsad eder