Video Foto Galeri Yazarlar
23.10.2017 - Pazartesi

Kazakistan'dan Türkistan'lılara iftira ve zulum

Okunma: 5255
DOĞU TÜRKİSTAN 12 Mart 2017 13:40
Videoyu Aç Kazakistan'dan Türkistan'lılara iftira ve zulum

Kazakistan, Dernek yöneticilerimizin ailelerine ‘’Canlı Bomba’’ iftirası ile G-87 kararı çıkartıyor.

Doğu Türkistan İslam Derneği Basın Açıklaması

Derneğimizin faaliyetlerinden rahatsız olan başta Çin Komünist Partisi ve Fettullahçı Terör Örgütü işbirliği içersinde. Kazakistan ve Kırgızistan da açtığı okuları vasıtası ile yuvalanmış ve o ülkelerin İstihbaratın içine sızmış hain FETÖ’cüler Türkiye Cumhuriyeti topraklarında üzerimizde bir çok tuzak kurdular.

Tuzak kuranların en hayırlısı Allah azze ve celle onların tuzaklarını bozup başlarına geçirdi. Bir çok tuzakları bozulan Fetö ve Komünist Kafir Çin Halk Cumhuriyeti son kozlarını oynuyor.

Fetö’cü hainler Derneğimiz Yönetim Kurulu üyelerimize artık Uluslar arası Tuzak kuruyor. Durum öyle bir hal aldı ki artık Türkiye’de tuzak kuramayacağını anlayan bu KAFİRLER Hanımlarımıza Uluslar arası İftiralar atmaya başladı.

Dernek Başkan Yardımcımızın 5 çocuklu ev hanımı eşine ‘’CANLI BOMBA KENDİNİ PATLATACAK’’ iftirası atarak yakalanma ve G-87 kodu ile iade talebinde bulunacak kadar had safhaya çıkardı.

Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yaşayan bu ailemiz bunun 7 yılını Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin İkamet izni ile yaşamaktadır. 7 yıldır Fetö’cü hainler tarafından vatandaşlık vermemek için dosyası saklanan bu ailemizde baba Türk Vatandaşı Uygur Türküdür. Anne Doğu Türkistan’dan Kazakistan’a göç eden ve Kazakistan’da doğup büyüyen Kazakistan vatandaşı ve Uygur Türküdür. Baba Türk vatandaşı olması sebebi ile 5 çocukda Türk Vatandaşıdır.

Anne, Türkiye’de ikamet izni ile oturmaktadır. Doğu Türkistan’lı bu ailelerin Kazakistan, Kırgızistan ve Çin’de ki anne ve babalarını defalarca göz altına alıp, tehdit ve işkence ile ‘’çocuklarınızı ne yapıp ne edin buraya çağırın’’ diye defalarca zulmetmiştir. Kırgızistan ve Kazakistan, Çin ve Fetö’nün bu oyunlarına eşlik etmektedir. Aynı zamanda Çin’e sınırları vardır ve bu güne kadar Çin zulmünden kaçıp ülkelerine sığınan yüzlerce Uygur Türk’ünü öldürüleceğini bilerek Kafirlere teslim etmiştir.

İkamet izninin süresini uzatmak için İstanbul vatan caddesindeki göç idaresine giden aile burada tutuklanarak yine özellikle seçilmiş İstanbul Fatih’de ki Şehit Teyfik Fikret Erciyes polis merkezine götürülmüştür.

Buradan Silivri geri Gönderme Merkezine götüreleceği söylenen 5 çocuk annesi Hanım kardeşimiz G-87 kodu kararı ile Kazakistan’a teslime edilmeye çalışılmaktadır.

Bu, Kominist Çin’in ve işbirlikçilerinin ilk oyunu değil

1 –  Eski Dernek Başkan yardımcımıza İnterpol kararı ile kırmızı bülten çıkarttılar ve bu durumu İnterpol’ün merkezi olan Fransa işbirliği ile Türkiye’ye bildirmediler (Türkiye İnterpole üyedir ve bütün aranma kararlarını bildirmek zorundalar). Türkiye Uluslar arası Havalimanından çıkış yapan Kırmızı Bülten kararı olan eski Dernek Başkan Yardımcımız ticaret için gitmiş olduğu bir ülkeden yakalanarak Çin’e teslim edilmiştir ve halan Çin’de tutuklu bulunmaktadır. Kendisi sonradan vatandaşlık almış Uygur veya başka bir uyruklu değildir Türk’tür.

2- Yine derneğimizin yönetim kurulu üyesi olan 11 yıldır Türkiye’de ikamet izni ile oturup bunun 7. yılında Türk vatandaşlığı alan kardeşimizi Çin kendi ülkesinde eylem yaptığı iddiası ile uluslar arası aranma kararı çıkartmış. Bir-leş miş Milletler ve Avrupa Birliği’nin desteğini de arkasına alan bu uluslar arası terörist FETÖ’cüler bu kararlar ile kardeşimizi yakalayıp yine Silivri Geri Gönderme Merkezine götürdüler.

Söz konusu attıkları iftiranın delillerini sunamayan bu KAFİRLER delil göstermediklerinden kardeşimiz tutuklu olarak Çin’den hiç gelmeyecek bir yazıyı beklemektedir. Hiç gelmeyecek, gelemeyecek bir yazı diyoruz çünkü söz konusu tarihte bu kardeşimiz Türkiye’de göz hapsinde tutulduğundan Türkiye’de olduğu kesinlik kazanmıştır.

Milliyetçilik duyguları ile Kazakistan ve Kırgızistan’ı, kardeş gibi görenler bu ülkelerin Uygur Türklerine yaptıklar zulme seyirci kalanlar. Bu ülkelere sevgi besleyip onları övenler bu zulmün sessiz ortaklarıdır. Bunlara nasihatimiz Kazakistan ve Kırgızistan’ın Uygur Türklerine yaptıkları zulmü araştırmaları ve ona göre tavır takınmalarıdır.

”Ey Kafirler Yenileceksiniz ve Toplanıp Cehenneme Sürüleceksiniz”

 

TÜRKİSTAN İSLAM DERNEĞİ

   Yönetim Kurulu Başkanı

           Yılmaz ŞAHİN

Kaynak : doguturkistanbulteni

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |