Video Foto Galeri Yazarlar
18.10.2017 - Çarşamba

Kudüs Tv’de Terörist Haşdi Şabi’nin reklamı!

Okunma: 6027
GÜNDEM 24 Ekim 2016 07:04
Videoyu Aç Kudüs Tv’de Terörist Haşdi Şabi’nin reklamı!

Türkiye'yi tehtid eden İran yanlısı terör örgütü Haşdi Şabi'nin Kudüs Tv'de propagandasının yapılması büyük tepkiye neden oldu..

Son Günlerde adı Türkiye'yi tehtid etmesi ve Irak’ta ki Türk askerlerinin kafasını keseceğiz açıklaması ile gündeme gelen , İran yanlısı terörist grup Haşdi Şabi’nin, Nurettin Şirin’in genel yayın yönetmenliğini yaptığı Kudüs TV’de yer alması İslami camianın tepkisini çekti.

Esed ve Hizbullah yanlısı yayınları ile bilinen Kudüs Tv’nin, Irak’ın Kerkük ve Musul kentlerinde ki operasyonlarından dolayı ‘Halkın tecavüz ve işkenceleri ile tanınan bu örgüte teşekkür ettiği ‘ yönünde ki yayınına ait görüntüleri paylaşan sosyal Medya kullanıcıları Haşdi Şabi denilen vahşi ve katliam örgütünün İrancı Kudüs Tv tarafından reklam edildiğini dillendiriyorlar.

Haşdi Şabi örgütünün sünni Müslümanlara giriştiği katliam görüntülerini yayınlayan vatandaşlar, İran’da Türkiye yanlısı bir yayının yapılmasının imkansız olduğunu dillendirip, Kudüs TV’nin Türkiye’ye açıkca cephe almış bir örgüte yer vermesini anlayamadıklarını dillendiriyor..


Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |