Video Foto Galeri Yazarlar
23.10.2018 - Salı

Mısır Hurghada Havalimmanında Doğu Türkistan uyruklu iki kadın tutuklandı

Okunma: 6099
DOĞU TÜRKİSTAN 11 Temmuz 2017 00:03
Videoyu Aç Mısır Hurghada Havalimmanında Doğu Türkistan uyruklu iki kadın tutuklandı

Mısır Hurghada Havalimanına 10 Temmuz 2017 pazartesi günü saat gece 01:30'da uçağa binmek için gelen biri 8 aylık hamile iki Doğu Türkistan'lı uygur kadın Çin'e ölüme gönderilmek üzere tutuklandı.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ4 ayrı videoyu birleştirip hazırladığımız sunumda, havalimanında ifade alınma, üzerlerinden çıkan para ve valizlerin aranması ve en sonunda da cezaevi aracından MISIR zindanlarına götürülmelerine şahit olacaksınız..
.
Mısır, ikinci bir Tayland vakasıdır. Tayland’da başlarına çuval geçirilerek Çin’e ölüme götürülen 105 Uygur Türkünden daha tehlikeli bir hal aldı. Tayland’da ki askeri şovun ardından uluslar arası baskı olmasına rağmen 105 Uygur Türk’ü nü dünyanın gözleri önünde öldürmek üzere Çin’e götüren kominist yönetim teslim aldığı Uygur Türklerinin akıbiyeti hakkında hiçbir kurumun denetlemesine de izin vermemişti.

Dünyanın gözleri önünde Çin Kominist partisi Mısır’da ki Sisi hükümeti ile gizli anlaşmalarla Uygur Türklerine tuzak kurarak kıtalar ötesi bir operasyon gerçekleştirdi.

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder