Video Foto Galeri Yazarlar
20.7.2019 - Cumartesi

Muhaysini Arakan Katliamı hakkında konuştu ''EY MİLYARLIK ÜMMET''

Okunma: 9775
ARAKAN 30 Ağustos 2017 17:55
Videoyu Aç Muhaysini Arakan Katliamı hakkında konuştu ''EY MİLYARLIK ÜMMET''

Dr. Abdullah Muhaysini Arakan katliamı hakkında açıklama yaptı. Konuşmasına ''EY MİLYARLIK ÜMMET'' diyerek başladı.

KahveKitap
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Arakan'da sadece 2 gün içerisinde 3.000 erkek ve kadın müslüman çocuklarıyla beraber öldürüldü. Hatta ateşle yakıldı. Günahları ise "Rabbimiz Allah'tır" demekten başka bir şey değil.

Ey müslümanlar! Kim bizi Allah'ın azabından kurtaracak ki biz O'nun kullarının yakıldığını izliyoruz da yardım etmiyoruz.

Ey müslümanlar! Unutmayın ki Allah, bir müslümanı yüzüstü bırakanı Kıyamet'te yüzüstü bırakmakla cezalandırır. Ey müslümanlar! Mübarek on gün içerisindeyiz. Allah'a dua edin ve yakarın. Çünkü O (c.c) güçlüdür. Ey medyacılar! Sizin göreviniz büyüktür. Bu meseleyi insanların kalbinde yaşatın.

Ey alimler! Sizler bu işin başısınız. Allah aşkına... Ey imamlar! Namazlarınızda kunut okuyun ki ümmet, kardeşlerinin kederlerini yaşasın.

Ey halklar! En azından yapmanız gereken şey meydanları doldurup, yolları kapatarak hain hükümetleri harekete geçmeye zorlamanızdır. Çünkü onlar, koltukları sarsılmadıkça harekete geçmez. Arakan'da Burma'da yangın onlardan önce biz insanlara Allah'ın bir imtihanıdır. Biz Allah'a dayandık ve O, ne güzel vekildir.

Dr. Abdullah Muhaysini
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder