Video Foto Galeri Yazarlar
21.11.2017 - Salı

Netanyahu: "ABD Başkanı Kim Olursa Olsun İsrail'e Desteği Güçlü Olacak"

Okunma: 1116
GÜNDEM 28 Eylül 2016 12:34
Videoyu Aç Netanyahu: "ABD Başkanı Kim Olursa Olsun İsrail'e Desteği Güçlü Olacak"

Afrika ülkeleriyle ilişkilerin güçlendirilmesini isteyen Netanyahu: "ABD Başkanı Kim Olursa Olsun İsrail'e Desteği Güçlü Olacak"

HABER MERKEZİ / ISLAH HABER

İşgal rejimi başbakanı Benyamin Netanyahu, başkanlık seçimleri sonucu ne olursa olsun Amerika'nın işgal rejimine desteğinin güçlü kalacağına inandığını söyledi.
Netanyahu, hükümet üyelerine bugün (27 Eylül Salı) Amerika ziyaretiyle ilgili verdiği bilgide, her iki başkan adayının da New York'ta kendileriyle yaptığı toplantılarda işgal rejimini destekleme sözü verdiğini bildirdi.

ABD Başkanlığına kimin seçileceğinin önemli olmadığını kaydeden Netanyahu, kim seçilirse seçilsin İsrail'e desteğinin güçlü olacağını ifade etti.
İşgal rejimi ve ABD arasındaki ilişkilerin güçlü kalacağını ve önümüzdeki yıllarda daha da güçleneceğini belirten Netanyahu, toplantıda bakanlarından Afrika ülkelerini ziyaret etmelerini ve Afrika kıtasıyla işgal rejiminin ilişkilerini güçlendirmelerini istedi.

Netanyahu, işgal rejiminin Afrika ülkeleriyle ilişkilerini güçlendirerek Birleşmiş Milletler'deki Filistin yanlısı çoğunluğa son vereceğini söyledi.

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder