Video Foto Galeri Yazarlar
18.8.2019 - Pazar

Noel Ve Bombalar

Okunma: 60930
DÜNYA 29 Aralık 2018 13:56
Videoyu Aç Noel Ve Bombalar

her gün yüzlerce Müslüman’ın Doğu Türkistan’da, Arakan’da, Yemen’de, Suriye’de, Afganistan’da açlıktan öldüğünü gördükleri halde Müslümanları bu çaresiz insanları hiçbir şekilde umursamadığı bir girdaba düştüğünü de unutmuş durumdalar.

KahveKitap
  ISLAHHABER    HABER MERKEZİ  

Dünyanın çeşitli yerlerinden Hıristiyanlar, Noel kutlamaları için tüm hazırlıklarını sürdürürken öte yandan Müslüman ülkelerde adete Hıristiyanlarla yarışa girmiş durumda.
Müslümanların yaşadığı birçok ülkede AVM ve işyerleri Noel ağaçlarıyla ve süslerle renklendirilirken, bir papazın bacadan gizlice girerek çocuklara hediyeler dağıttığı hikayesinden uydurulan “noel baba” efsanesi ise bu gün tüm dünyada Hıristiyanlık propagandası amacıyla kullanılmaktadır. Maalesef, Müslümanlar da bu propagandaya sahip çıkarak hem inanç hem de kültürel bir yozlaşmanın içerisine girmiş bulunmaktadır.

Çılgınca dönen reklamlar karşısında adeta hipnoz olmuş insanlar alışveriş telaşıyla çılgınca bir o yana bir bu yana koşuştururken, her gün yüzlerce Müslüman’ın Doğu Türkistan’da, Arakan’da, Yemen’de, Suriye’de, Afganistan’da açlıktan öldüğünü gördükleri halde Müslümanları bu çaresiz insanları hiçbir şekilde umursamadığı bir girdaba düştüğünü de unutmuş durumdalar.
İşin özeti Noel Baba olarak adlandırılan kişinin bir papaz olduğu gerçeği ortadadır. Aziz Nicholas adı verilen bu papazın kültürü olan Noel Baba aslında kendi çocukları üzerine gökten oyuncak, Müslüman çocukları üzerine gökten misket bombası atan kültürün temsilcisidir. 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder