Video Foto Galeri Yazarlar
17.10.2017 - Salı

Önce ailelerini katlediyor, sonra çocuklarıyla hatıra fotoğrafı çektiriyor

Okunma: 6784
SURİYE 4 Temmuz 2017 13:21
Videoyu Aç Önce ailelerini katlediyor, sonra çocuklarıyla hatıra fotoğrafı çektiriyor

İran askerleri Halep şehrinde anne ve babaları katledilmiş çocuklarla propaganda amaçlı hatıra fotoğrafı çektirdi.

 ISLAH HABER  HABER MERKEZİ

Suriyede yaklaşık bir milyon kişinin ölümünde parmağı olan İran askerleri propaganda amaçlı 2016 yılının sonlarında anne ve babalarını katlettikleri çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirip yayınladı. Suriyeli çocukların korkuları yüzlerinden okunurken, gencecik kızların ve annelerinin ırzlarına geçen, eşlerinin yanında tecavüz ve taciz'e yeltenen İran askerleri, Esed rejimi ayakta kalabilsin diye başka neler yapmadıki.

2016 Yıllarının son aylarında havadan bombardıman altında kalan Halep şehrinde neler yaşanmadıki, kaç çocuk yetim kaldı, kaç çocuğun gözleri önünde ailesi katledildi. Halep'in içerisinden gelen haberlere göre, sadece geçtiğimiz aylar içerisinde 60'ın üzerinde tevavüz vakası yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya'da İran askerlerince paylaşılan resim ise 1900'lu yılların Almanyasını hatırlattı bizlere. Almanya - Fransa savaşında Alman askerlerin Fransız askerleri öldürüpte çocuklarıyla çektirdiği resimler Alman askerlerinin ikiyüzlülüğünü gösterirken, şimdi İran askerlerinin çektirdiği bu resimde kendilerinin iki yüzlülüğünü gösteriyor bizlere.Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |