Video Foto Galeri Yazarlar
14.10.2019 - Pazartesi

Özel ders ve Eğitim hizmetleri de internette

Okunma: 861
GÜNDEM 9 Ocak 2016 07:15
Videoyu Aç Özel ders ve Eğitim hizmetleri de internette

İnternet hayatımızı kolaylaştırmaya devam ederken, nedendir bilinmez ancak eğitim sektörü bu alanda da geri kaldı. Bir çok iş ve alışverişimizi internet üzerinden yapabilirken, eğitim ihtiyaçlarımızın karşılanması için interneti yeterince aktif kullanamıyoruz.

KahveKitap
 
Bu problemden yola çıkarak hazırlanan bir projeden bahsetmek istiyoruz. Dersarayanlar.com. Herhangi bir alanda eğitim almak isteyen, özel ders almak ya da özel ders vermek isteyen kişileri bir araya getiren bir platform.  
 
Sayısal ve sözel derslerin yanında bir çok kategoride özel ders, hatta kitap ve çeviri gibi bir çok hizmet için bu hizmeti sağlayan veya arayan birini bulmanız çok kolay bir sistem üzerine bina edilmiş. Örnekleyecek olursak bir Arapça metniniz var ve bunun Türkçe'ye çevrilmesini istiyorsunuz. Dersarayanlar.com'a girerek bir ilan bırakıyorsunuz ve bu alanda çeviri yapan kişiler sizinle iletişime geçiyor ve siz de dilediğiniz tercüman ile anlaşarak işinizi yaptırıyorsunuz. 
 
Örneğin Arapça alanında özel ders almak istiyorsunuz veya kaynak arıyorsunuz ancak bulamıyorsunuz, dersarayanlar.com'a girerek hızlı bir şekilde ilan bırakıyorsunuz ve aradığınız alandaki eğitimciler sizinle iletişime geçiyor ve dilediğiniz eğitimci ile çalışma imkanı bulabiliyorsunuz. 
 
Aynı şekilde bir alanda ders veriyorsunuz ancak ders arayan kişilere ulaşamıyorsunuz. İşte tam burada dersarayanlar.com'a girerek eğitimci kaydınızı yapıyorsunuz ve sizin ders verdiğiniz bir alanda eğer ilan bırakılırsa otomatik size bildirimde bulunuluyor. Bu sayedede hiç bir ilanı kaçırmıyor ve ders vermek veya hizmet sağlamak istediğiniz kişilere kolayca ulaşabiliyorsunuz. 
 
Siteye girdiğimizde ise karşımıza kullanımı gayet kolay olan ve eğitimci ve öğrenciyi kolay bir şekilde yönlendiren bir arayüz görüyoruz. Sitenin hemen üst kısmında yer alan "Ders arıyorum" ve "Ders veriyorum" butonları üzerinden sitede yolunuzu kolayca bulabiliyorsunuz. Gelişmiş bir sistem üzerine oturan ders ilanı bırakma işlemi ise oldukça kolay.  
 
Bir çok hizmeti internet üzerinden satın alabilirken veya satabilirken artık eğitim alanında da bu işlemleri yapabilecekseniz. Eğitimciler ve özel ders arayanları bir araya getirmeyi hedefleyen, esasında böyle bir şeyin eksikliğinden yola çıkan dersarayanlar.com sitesi eğitimcilere ve öğrencilere de internet üzerinden çok daha fazla kişiye ulaşabilme imkanı sağlıyor. 
 
Bu sayede eğitimciler ders verdikleri veya hizmet sağladıkları alanlarda sürekli öğrenci bulma imkanına sahip oluyor. Öğrencilerin aynı ilden olmasına bile gerek kalmıyor. Uzaktan eğitim imkanı sağlayan skype gibi platformlar üzerinden online ders yapılması da mümkün. 
 
Öğrenciler de ders almak istedikleri alanlarda çokça eğitimci arasından fiyat veya kalite ihtiyaçlarına göre dilediği eğitimciyi seçebiliyor. Bu sayede bazen daha kaliteli hizmet için bazen de daha uygun fiyatlı hizmet için diledikleri kişi ile çalışabiliyor. 
 
Siz de dersarayanlar.com sitesini ziyaret ederek dilediğiniz alanlarda ders ilanı bırakabilir ve eğitimcilere kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer bir eğitimci iseniz de kampanya fiyatlarından faydalanarak hızlı bir şekilde eğitimci olup öğrencilere ulaşabilirsiniz.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Haber var islah eder, haber var ifsad eder