Video Foto Galeri Yazarlar
22.2.2019 - Cuma

Ramazan'da 28 Şubat Mağdurları için toplanmaya devam ediyoruz

Okunma: 1151
GÜNDEM 17 Mayıs 2018 12:21
Videoyu Aç Ramazan'da 28 Şubat Mağdurları için toplanmaya devam ediyoruz

Bu akşam saat 20:00'da 28 Şubat mağdurları için sizleri Twitter'e davet ediyoruz. ( Etiket #28ŞubatMağduriyetleriGiderilsin)

NisaButikAdana
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Zindanlardaki 28 Şubat mağdurlarının mağduriyetlerinin giderilmesi adına toplumun her kesimini Ramazan ayında Twitter'e davet ediyoruz.

20 Yılı aşkın süredir zindanlardaki mazlum insanların sesi olmak için, bizlere İslamiyet'i anlatan, öğreten Alim Şahımerdan Sarı Hoca için, ailelerinden ayrı kalan Bolu F Tipindeki 28 Şubat mağdurları Ali Acar, Cemil Şahin, Ethem Köylü, İsmail Uysal, Salih Baytap, Turan Bartın ve Tamer Aslan'a 20 yıldır cezaevinde bulunan Cihat Özbolat'a, Şehmus Alpsoy ve medya'da sıkça isimleri gündeme gelen 'Zindan Gülleri ve Yusufiler olarak anılan Hizbullah tutukluları'na kadar herkesin serbest kalması için herkesi bu akşam twitter'e davet ediyoruz.

Bizler şu tutuklu, bu tutuklu için değil mağdur durumdaki bütün tutsakların serbest bırakılması için, Allah (c.c) rızası için yapılacak çalışmaya hepinizi davet ediyoruz.

Tarih                :  17.05.2018 - Perşembe akşamı 20.00
Etiket (karesiz);  #28ŞubatMağduriyetleriGiderilsin

Bu akşam yapılacak çalışma 20:00'da başlayacak olup tag değişimi v.s konular için @hikmetsever77 hesabı takip edebilirsiniz...

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana