Video Foto Galeri Yazarlar
25.9.2017 - Pazartesi

Ranana Kentinde Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Yahudi Yerleşimci Ağır Yaralandı

Okunma: 1374
FİLİSTİN 15 Eylül 2016 21:48
Videoyu Aç Ranana Kentinde Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Yahudi Yerleşimci Ağır Yaralandı

1948'de işgal edilen topraklarda bulunan Kefar Saba yakınlarındaki Ranana kentinde dün akşam bıçaklanan Yahudi yerleşimcinin ağır yaralandığı ifade edildi.

948'de işgal edilen topraklarda bulunan Kefar Saba yakınlarındaki Ranana kentinde dün akşam (14 Eylül Çarşamba) kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklanan Yahudi yerleşimcinin ağır yaralandığı ifade edildi.
 
İşgalcilere ait 0404 internet sitesi, 29 yaşındaki bir İsraillinin bıçaklı saldırıya uğradığını ve Filistinli olduğu tahmin edilen eylemcinin olay yerinden kaçtığını yazdı.
İşgal polisinin olay yerine akın ettiği ve olayla ilgili soruşturma başlattığı, vücudunun üst bölgesinden bıçaklanan yaralı yerleşimcinin Kefar Saba'da bir hastaneye kaldırıldığı bildirildi.
 
Yahudi yerleşimcilerin Mescid-i Aksa'ya düzenledikleri baskınların yoğunlaşması ve işgal yönetiminin Mescid-i Aksa'yı bölme planlarına hız vermesi üzerine Ekim 2015'te patlak veren Kudüs İntifadası'nın başından bu yana Filistinli gençler işgalcilere yönelik onlarca bıçaklama eylemi gerçekleştirdi.

FİEM

 

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |