Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

ŞAHIMERDAN SARI HOCA’YA BİTMEYEN ZULÜM

Okunma: 10558
ÖZEL HABER 20 Şubat 2017 18:10
Videoyu Aç ŞAHIMERDAN SARI HOCA’YA BİTMEYEN ZULÜM

Bazen düşünmüyor değiliz, insanlar nezdinde ölüm hakikati bizlere ulaştıktan sonramı değerli olacak bu insanlar, Şahımerdan Sarı’da  geçtiğimiz günlerde ABD hapishanelerinde yaşamını yitiren Şeyh Ömer Abdurrahman gibimi olacak, öldükten sonramı değeri bilenecek, yazmayan kalemler o zamanmı yazacak, susan ağızlar o zamanmı konuşacak.

28 Şubat’ın karanlık günleri geride kalmasına rağmen, biri varki o karanlıklarda unutulmaya yüz tutmuş, sevdiklerinden ayırılmış ve ailesinden uzak bir şekilde yıllardır zindan hayatıyla baş başa kalmış.

Evet bahsettiğimiz kişi günümüz Türkiyesinin Alimlerinden Şahımerdan Sarı Hoca. 28 Şubat’ın o soğuk rüzgarlı günleri geçti gibi gözüksede, onun için bitmek bilmeyen bir 28 Şubat devam etmekte. Yetkililerin görmezden geldiği, Irak’ın Erbil şehrinde bir zindanda unutulmaya yüz tutmuş belkide ebedi yolculuğu beklemekte olan milyonların Türkiyesinin bir araya gelipte yetiştiremeyeceği bir ilim ehli. Evet çok iddialı bir söz gibi geldi belkide size, fakat acı gerçek budur. Bir Alim, kendisi gibi yüzlerce Alim yetiştirebilir. Ama yüzlerce, hatta binlerce, hatta milyonlarca kişi bir araya gelse bir Alim yetiştiremez.

Bazen düşünmüyor değiliz, insanlar nezdinde ölüm hakikati bizlere ulaştıktan sonramı değerli olacak bu insanlar, Şahımerdan Sarı’da geçtiğimiz günlerde ABD hapishanelerinde yaşamını yitiren Şeyh Ömer Abdurrahman gibimi olacak, öldükten sonramı değeri bilenecek, yazmayan kalemler o zamanmı yazacak, susan ağızlar o zamanmı konuşacak.

Devletin başındaki yetkililer Şahımerdan Sarı’yı görmek için daha ne bekliyor? Ailesinin yaşadığı mağduriyetler, çevresindeki insanların özlemleri sevdiklerinin dile getirdiği yazılar, haberler daha ne bekleniyor!

Evet gelin artık bu zulme son verin! Gelin artık FETÖ örgütünün mağdur ettiği Şahımerdan SARI’yı görün artık! Görünki bu hasretler, bu zulümler son bulsun. FETÖ’cuları içeri atarken onların içeriye attırdıkları insanlarıda görün artık, kalemlerin artık yorgun düştüğü, hasretlerin artık yürekleri dağladığı bu kişi için bir şeyler yapın…

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |